Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő aki nem...

Van itt olyan szülő aki nem hagyja/ hagyta a gyerekét maszturbálni?

Figyelt kérdés

Nekem anyám mindent megtett, hogy te tudjak. Éjjel mindig nyitott ajtóval kellett aludnom, mindig mikor elment a folyosón este, benézett hozzám. Nyitott ajtóval kellett zuhanyoznom, de sokszor bent is volt amíg zuhanyoztam, vagy figyelte az időt. Annyira félt hogy hülye vagyok és terhes leszek, hogy mindig ellenőrizte, hogy menstruálok-e (ezt remélem el tudjátok képzelni). 16 éves koromig nem maradhattam egyedül otthon, és még barátnőnél, szülői felügyelettel sem aludhattam ott. Én volt, hogy próbálkoztam, de brutális szorongás alakult ki bennem. Persze 18 évesen elmenekültem otthonról, és azóta sem tud rólam semmit, de annyira belém égett ez, hogy mikor 20 (!) évesen le akartam feküdni a barátommal elsírtam magam. (A barátom azóta nagyon sokat segített, de gondolkozom, hogy elmenjek/elmenjünk szexuálpszichológushoz)

Ha ti is csináltok ilyet, ennek mi az oka? Szülői oldalról ez milyen?



jún. 6. 21:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%
Anyád nem kicsit perverz állat... Enyém sem volt százas, sosem felejtem el azt az undorodó pofát amit vágott, amikor rajtakapott, emiatt nekem is lettek ilyen nyavalyáim, de ez a zuhanyzásos brutális.
jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%
Voltak ilyen sorozatgyilkosok. Gondolom senki nem lepődik meg azon, hogy az aanyjuk volt az első áldozatuk.
jún. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

Apám 9 éves koromban meghalt, anyám nevelt egyedül.

Amikor először foltos lett a lepedőm, és megpróbáltam eltüntetni, akkor megnyugtatott hogy ez nem probléma, csak nagyfiú lettem.

Mivel egy szobában aludtunk és laktunk, mindig tudtuk hogy ki mikor masztizik.

Teljesen őszintén és nyíltan lettem nevelve - az Isten áldja meg érte!!!

jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%
Bocsánat, de kevés kivétellel egyik válasz betegebb mint a másik.
jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
36%

Lepontozásokból ítélve, ami sejthető, terjeng itt is jópár beteg, anyukához hasonló lény.

Na ez van, amikor egy pszicho szülőnek beesik egy gyerek.

jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%

Igen, menj el terápiára! Ez bántalmazás volt.


Nagyon szuper, hogy el tudtál költözni tőlük! Anyukádnak is kéne terápia, mert nagyon szélsőséges a viszonya a szexhez.


A mi családunkban csak az volt, hogy mindenki úgy viselkedett, mintha nem létezne szexualitás. Semmi rá utalás nem volt. Nekem már ez is megártott. Hosszú évek múlva is. Persze nálunk más ügyek is voltak, amikhez ez hozzáadódott.


Nagyon jó, hogy a barátod támogat ebben!


Vannak szexuálterapeuták, ez elsősorban a te egyéni kihívásod, tehát nem feltétlenül kell párterápia.


De az is lehet, hogy inkább a trauma felől kellene megközelíteni és egy traumafeldolgozó terápiára (van többféle, nézz körül) elmenni.

jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Szervizmérnök úr ***** válasza:
78%

Amellett, hogy nárcisztikus vagy hasonló agybaja van a "mamának", nem volt itt valami szélsőséges vallásos dogmatikus eszme is a háttérben?

Szektás vagy csak Szent Péteres? Szektás Jehovás?

jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
33%
Jézus
jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%
13. Tudtad anyád mikor önkielégít? Jézus Mária
jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
15%
Szerencsére én nem ilyen családban nőttem fel. Nálunk semmi ilyesmi tilos vagy tabu, sőt néha apukám segített is benne.
jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!