Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő aki nem...

Van itt olyan szülő aki nem hagyja/ hagyta a gyerekét maszturbálni?

Figyelt kérdés

Nekem anyám mindent megtett, hogy te tudjak. Éjjel mindig nyitott ajtóval kellett aludnom, mindig mikor elment a folyosón este, benézett hozzám. Nyitott ajtóval kellett zuhanyoznom, de sokszor bent is volt amíg zuhanyoztam, vagy figyelte az időt. Annyira félt hogy hülye vagyok és terhes leszek, hogy mindig ellenőrizte, hogy menstruálok-e (ezt remélem el tudjátok képzelni). 16 éves koromig nem maradhattam egyedül otthon, és még barátnőnél, szülői felügyelettel sem aludhattam ott. Én volt, hogy próbálkoztam, de brutális szorongás alakult ki bennem. Persze 18 évesen elmenekültem otthonról, és azóta sem tud rólam semmit, de annyira belém égett ez, hogy mikor 20 (!) évesen le akartam feküdni a barátommal elsírtam magam. (A barátom azóta nagyon sokat segített, de gondolkozom, hogy elmenjek/elmenjünk szexuálpszichológushoz)

Ha ti is csináltok ilyet, ennek mi az oka? Szülői oldalról ez milyen?



jún. 6. 21:13
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
94%
Sajnálom a kialakult helyzeted.
jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Hú, nagyon beteg volt anyád, jól tetted hogy leléptél tőle, és én se tartanám a kapcsolatot vele soha többé. Sajnálom amit veled tett. Én nem lennék ilyen szülő sosem.
jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Anyád beteg! Ha lesz gyerekem valaha,és eléri a kamaszkort, akkor biztatni fogom hogy ismerje meg a testét, hogy mi jó neki.Ha fiú, ha lány.
jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
76%
Nem beteg csak agyalágyult..
jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Jesszusom!

Remélem kinőtted vagy túl vagy rajta.

Fiaim vannak, a nagyobb már lassan érett, de félve, kopogva nyitok a szobájába, nehogy lebukjon valamivel 😃

jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Engem csak szimplán rajta kapott egyszer még alsóban, az nekem elég volt hozzá, hogy brutális gátlásaim legyenek és hiába, de "mocskos", tabu dolognak tartom 😣

Tudom, hogy nem az, kistini gyerekem is van, már vele is beszélni kellett volna, de nem megy 😕

jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképp kérjetek szakember segítséget. Én is foglalkozom trauma feldolgozással, csak más módszerrel. Elég eredményesen.

Valamilyen úton induljatok el!

Nekem is voltak komoly gondjaim anyám miatt. Szerencsére sikerült ezeket szinte teljesen megoldanom.

jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
31%
Mi 4-en vagyunk testvérek, a nővéremmel közös volt a szobànk, így sose volt rá alkalom meg annyira nem is érdekelt. Sose masztiztam, de nincs gond a szexualitással, ha férjem csinálja ujjal, úgy is elmegyek, hüvelyi orgazmusom is van, minden rendben. Annyi, hogy mai napig elmondhatom hogy sose masztiztam :D
jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem direkt ez volt a cél, de anyáméknak sikerült összehozni, hogy ne maszturbáljak. Mondjuk nekünk ettől függetlenül elég elbszott a szülő -gyerek dinamikánk az összes létező irányból.

Alapból a szüleim kapcsolata szerintem azért jött létre, mert társadalmi elvárás a gyerek. Szerintem anyámnak az volt a párkeresési preferenciája, hogy nemzőképes férfi. Legalábbis a családi dinamikát elnézve. Falun a válás ciki, anyámék kapcsolata viszont szerintem barátinak se mondható, voltak meredek dolgok, évekig ivott is a fater, stb. A lényeg az, hogy nem volt gyerekszobám. A szülői házban két hálószoba van, egyikbe volt apám, a másikba meg anyám és én.

Nyilván nem fogok magamhoz nyúlni, ha anyám bármikor bejöhet, vagy éppen bent van.

jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Aki ilyet tesz a gyerekével annak mindezt vissza kellene adni, hogy ö is tapasztalja meg, milyen.

Egyébként, remélem sikerül túllépned ezen, és normális életet tudsz élni.

jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!