Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Testvéremre hogy tudnék a...

Testvéremre hogy tudnék a legjobban hatni, hogy kezdjen végre igazán munkát keresni?(Napi több helyre adja be a jelentkezést keressen minden ismerősén keressen bármit, amiért fizetést kap.)

Figyelt kérdés
Anyukámmal él még, de szegénységben, ő meg el van vígan. 22 éves, de nincs meg a végzettsége egy hajszál híján.

jún. 6. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Érettségije csak van..

A végzettségig lehet mást csinálni. Anyut nem zavarja?

Hatni ő tudna rá, pl a mamahotelt bezárni.

jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan könnyű ez mint ahogyan te azt gondolod. 22 évesen tudod milyen sok embernek nincs még munkája és annál több embernek nincs lehetősége elköltözni? Nagyon soknak és nem azért mert lusták, hanem mert nincs rá lehetőség, nincsenek esélyek.
jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Anyátokat is zavarja, vagy csak téged? Mert lehet van egy megállapodás, amíg tanul, nem kell dolgoznia pl.
jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
😀😀😀
jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Minden ismerősén keresztül???

Itt vagy te, a testvére, miért nem segítesz te?

jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Törődj a magad dolgával
jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Napi több helyre akkor tudja beadni a jelentkezését, ha folyton van annyi, számára releváns álláshirdetés. Amit erősen kétlek.


Semmi értelme olyan helyekre is beadni, ami túl messze van, amihez abszolút nem passzol a végzettséged, munkatapasztalatod, amire alkatilag alkalmatlan vagy (pl. emberkerülő személy ügyfélszolgálatosnak).

jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

22 évesen lehet friss diplomás, de ha érettségije van, azzal minimum 1-2 éve végeznie kellett már. Annyi idő alatt igenis lehet munkát találni.

Kérdező, amíg nem te adod a pénzt és anyátokat nem zavarja, nem tehetsz semmit.

jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Miért keresne hogyha anyádéknak így megfelel?


Érdekes, én 1,5 hónap alatt találtam munkát, mert MUSZÁJ VOLT eljönnöm - nem volt opció az egészségem érdekében, hogy "otthon" éljek tovább, és nem válogattam, hanem megragadtam az első normális lehetőséget.


Aki akar kap munkát, aki nem, az meg éveken át "munkát keres".

jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Segits neki keresni akkor.
jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!