Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el, hogy ne anyám...

Hogy érjem el, hogy ne anyám akarja kinyomtatni a kolis jelentkezési lapomat?

Figyelt kérdés
Online kellett kitölteni, és az a helyzet, hogy fel van rajta tüntetve az ösztöndíjindexem, ami sokkal rosszabb, mint a tanulmányi átlagom (az utóbbit tudja). És nem szeretném, ha pontos képet kapna a helyzetről, mert felesleges konfliktust okozna.
2023. jún. 9. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondod nem kell kinyomtatni, de kösz a segítséget. Te meg máshol kinyomtatod és beadod.
2023. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Rontsd el a nyomtatót.
2023. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
anya drága a tinta és a papír, minek ezt kinyomtatni, amikor egyáltalán nem kell a beadáshoz
2023. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod hogy nem kell kinyomtatni és pont, csak papírpazarlás.
2023. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy látta az egyetem honlapján, hogy ki kell nyomtatni, és személyesen kell leadni.

Most elértem, hogy ne a munkahelyén akarja kinyomtatni, hanem hagyja, hogy én oldjam meg, de most meg az az agymenése támadt, hogy de akkor két példányba, hogy legyen mit nézni következő évben, mint kitöltési útmutató. :D Holott mondtam neki, hogy de ott a pdf fájl, ha valamit nagyon nézegetni kéne, de nem, neki kell papíron... Max kitalálok valami kifogást:D

2023. jún. 9. 18:13
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt, hogy már leadtad és a pdf-t meg kitörölted.
2023. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudod valahogy megszerkeszteni a fájlt, hogy az ösztöndíjindex ne látszódjon rajta, és azt a példányt odaadni anyukádnak? Így ő is boldog, de te is. Nyilván te pedig kinyomtatod a normális verziót valahol és azt adod be, de anyukádnak azt adod, amin nem látszik az index.
2023. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Gimp, ingyenes képszerkesztő. Azzal simán letörlöd róla az átlagot azt kinyomtatod úgy és odaadod anyukádnak. Az eredetit meg leadod a sulinak.
2023. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ezért nem kellene hazudni...
2023. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

A legjobb út az egyenes út. Légy őszinte és túl leszel rajta.

Semmiképpen ne hazudozz össze-vissza.

2023. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!