Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el, hogy ne anyám...

Hogy érjem el, hogy ne anyám akarja kinyomtatni a kolis jelentkezési lapomat?

Figyelt kérdés
Online kellett kitölteni, és az a helyzet, hogy fel van rajta tüntetve az ösztöndíjindexem, ami sokkal rosszabb, mint a tanulmányi átlagom (az utóbbit tudja). És nem szeretném, ha pontos képet kapna a helyzetről, mert felesleges konfliktust okozna.
2023. jún. 9. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Megfogja tudni idővel...
2023. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg el is mondhatnád az igazat hazudozás helyett.
2023. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

A gondos szülő odafigyel a gyerekének a kollégiumi jelentkezési lapjára.

Nem fogod tudni átverni. Úgyis megtudja idővel.

Elég szomorú, hogy itt elég sokan csalásra, hazugságra ösztönöznek.

Vajon, ha az ő gyerekük csinálná velük ezt, hogy fogadnák.

2023. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem hazudni akarok, csak szimplán azt gondolom, hogy semmi köze a jegyeimhez ilyen mélységben, én pedig nem kívánom megosztani vele a viselkedése miatt. Egyetemről beszélünk, dolgozom suli mellett, az ő támogatása minimális. Ráadásul az a tervem, hogy hamarosan el is költözöm, ha nem vesznek fel koliba, akkor már a nyáron, ha felvesznek, akkor csak köv. tanév végén.
2023. jún. 9. 21:52
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég felnőtt vagy már ahhoz, hogy megmondd neki, hogy magadnak is el tudod ezeket intézni.

Egyébként mindkét út jó, ha mégis ki kell neki nyomtatni, amit az előttem szólok javasoltak.

1. Vagy őszinte leszel

2. Leszerkeszted a képről az átlagod (ez nem hazugság, csak az az információ nem lesz rajta)

Rajtad múlik mi lesz a vége.

2023. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként anyád mindenben ilyen kontrollmániás?


Hasonló okokból én leszerkesztettem az átlagot, aztán csá. Mert igen, a nevelőanyám mindent IS tudni akart, amíg otthon éltem, de ezt olyan szinten képzeld el, hogy a betétemet is megnézte, nem vagyok-e terhes.

2023. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

"az ő támogatása minimális"

Akkor ne sumákolj a háta mögött.

2023. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

#17 Miért sumákolás az, ha felnőtt emberként, ráadásul úgy, hogy hamarosan teljes önellátásra áll át, azt gondolja, hogy az anyjának nincs köze hozzá? Basszus, nem arról van szó, hogy az anyja tartja el, lehet önköltségesre dobják át, aztán majd azt a költséget is az anyjára akarja rásózni.

Magamból kiindulva valszeg volt a kérdezőnek valami sok kredites tárgya, nem lett meg. Indexet lehúzza jó durván, a tanulmányi átlagba meg nem számít bele, mert ugye teljesítetlen tárgy. Az ilyeneket anno én sem mondtam meg, mert anyu a tanulmányi átlagom kérdezte, én meg nem soroltam végig az összes számítás szerinti átlagomat. De ha meglátta volna az indexem, tuti pánikba esett volna, hogy átsorolnak, hallgathattam volna a veszekedést. Kell ez a francnak.

2023. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!