Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adtak a szülei valakinek...

Adtak a szülei valakinek füzetet/naplót, melybe a gondolataikat vagy életbeli tapasztalataikat, tanácsaikat jegyezték le? És még egészen fiatal korukban írták ezt, húszas éveikben?

Figyelt kérdés
Mennyire tudná értékelni ezt egy tini, lehet feleslegesnek tartaná? Egyáltalán ti elolvasnátok/elolvastatok volna ilyet vagy örülnétek neki?

jún. 3. 01:42
1 2
 1/16 47. ***** válasza:
32%
Agy a neve.
jún. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Lehet hülyén hangzik, de a kérdés kiírása nem egy TikTok videó alapján született?


Pont tegnap láttam ott egy videót, ahol egy nő naplót ír (Szerintem a családjáról, tapasztalatairól) hogy a lányának ne a nulláról kelljen kezdenie

jún. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Még csak hallani se hallottam ilyesmiről.
jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

2, jó ötlet, ha arra számít valaki, hogy jóval előbb hal meg, mint hogy a gyereke felnőjön.

Egyébként meg személyesen elmondani ezerszer jobb.

jún. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jó dolog írni ilyeneket. A gyereknek hatalmas kincs lesz, hamár a szülő nem él. És akik azt mondjàk személyesen jobb: 20 év tàvlatából sokszor egész máshogy emlékezünk dolgokra, így a szülőnek is nosztalgikus lehet visszaolvasni
jún. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

5, 20 évnyi naplót égettem el, mert nem nosztalgikus, hanem szégyen volt visszaolvasnom, annyira őszintén vezettem őket.

Babanaplót írtam, de visszaolvasva annak is vannak olyan részei, amit jobb lesz cenzúrázni, mielőtt valaki megleli

jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

5

Kicsit se jó dolog. Nyálas, semmirevaló dolog.

jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Meg furcsa is lett volna, főleg mert az ember a húszas évei elején még messze van a legbölcsebb éveitől.

jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván pont a tinikor az, amikor 20 évvel korább életbölcsességeket akar az ember valami füzetből kibogarászni, amit anno a szülei körmöltek bele
jún. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Tinikorban biztosan nem fogja se érdekelni, se értékelni.

Ez a kor inkább 40 felé jön el.

40 évig meg minek őrizgetni?

Szerintem is mesélni kell a gyereknek, a családról, a rokonokról, barátokról, hogy tudja, hogy ki kicsoda, mik a család saját kis jellemző történetei. Meg persze kell sok-sok fénykép, amit bármikor vissza lehet majd nézni.

jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!