Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyák miért szeretik...

Az anyák miért szeretik jobban a fiú gyerekeket?

Figyelt kérdés
jún. 1. 23:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

"Sok helyen meghaladták már ezt a felfogást, ami remek, de pl. alföldi kisvárosokban, falvakban még durván nagy számban előfordul."


Van az a fb csoport, hogy "the boy moms are getting weird and incesty again", szóval ez sajna nem csak falvak.

jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Erre azt tudom mondani h benne vagyok csoportban ahol kb 4000 nö várja h lombikkal lánya lehessen külföldön. Konkretan eddig 1-el találkoztam aki fiut akart. Es igen van hely ahol ez legális...ki lehet választani a nemet
jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%

22-es ez durva. Mi lehet vajon ennek a pszichológiai háttere? Mi ez a lánykultusz mostanában?

Tapasztaltam én is a környezetemben, hogy többen akarnak kislányt, mint fiút. De mi lehet a jelenség oka?

Mondjuk ha belegondolok, hogy feminizálódnak lassan az újabb generációs férfiak is, akkor nem csodálkozom.

jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

"Mi lehet vajon ennek a pszichológiai háttere? Mi ez a lánykultusz mostanában?"


Szerintem egyértelműen az, hogy a lányok azok, akik felnőttként is szoros viszonyt ápolnak a szüleikkel, míg a férfiakat igyekeznek elmarni a feleségek, mert aki jóban van az anyjával, az "anyucipicifia", azt csak a nőknek szabad.


A családi kategória kérdésben is mindennap ilyen kérdések vannak, hogy utálom anyósom, nem akarom, hogy jöjjön, de sz*rok a férjem szülei, nem engedem, hogy az unokát lássák, bezzeg az én anyám, az jöhet heti többször és mindennap telefonálok vele, de a férjem ne merészeljen, mert az túl sok. Csak olvass vissza, a kérdések 90%-a arról szól, hogy próbálják a menyek leépíteni az anyóst, miközben az anyjuk az atyaúristen.


És akkor csodálkozol? Ha fiad van, kb. addig van gyereked, míg felesége nem lesz, utána úgyis usztítva lesz ellened. Tisztelet a kivételnek, de na, ez az igazság, lehetsz bármilyen anya vagy anyós, ha fiad van, te mindig a nő szülei mögé leszel állítva.

jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
13%

"Tapasztaltam én is a környezetemben, hogy többen akarnak kislányt, mint fiút. De mi lehet a jelenség oka?"


Ki akarna egy gusztustalan szörnyeteget szülni? A lányodat meg kell védeni, és lehet, hogy áldozat lesz, de a fiad lesz az elkövető. Inkább ártatlant szülök, mint egy ocsmány, perverz, beteg állatot.

jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%

25 ne viccelj már.

Minden férfi gusztustalan erőszakoló?

Én mondjuk nagyon örültem, hogy fiam is lett, mert azt látom a mai társadalom még mindig a férfiaknak kedvez- az asszony az szüljön gyereket, de beszólnak a munkahelyeden, ha beteg a gyerek, esetleg ki is rúgnak, mert nem vagy olyan teljesértékű, mint egy férfi.

Komolyabban vesznek, ha férfi vagy stb.

Nőként tapasztalom, hogy mennyire semmibe vesznek néha a hímsoviniszta férfiak.

jún. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%

Én jártam emiatt pszichologushoz mert nagyon lányt szeretnék kiskorom óta és azt mondta h a nöbe bele van kódolva hogy elsősorban kislányt szeretne. Regen ugye a fiu a vagyon miatt volt fontos, ma már ez nincs így szerencsere. Szoval semmi különösebb dolog nincs benne...

Egyébként szerintem is kozelebbi a viszony anya lány esetén. Férjem le sr tolja az anyukájat. Bátyam se hivha anyat. Apukam is havi 1x ment el hozzá....ritka de van ellenpélda is.

jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Lehet, hogy sok nő inkább macskát szeretne, akit tovább lehet simogatni, szeretgetni, mint egy fiúgyereket.

De ez kicsit önző dolognak is tűnik, ha valaki így gondolkodik.

jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
41%
A gyerekvállalás eleve egy önző dolog. Azért vállalsz gyermeket hogy magadnak örömöt okozz. Innentől már mindegy....
jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!