Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elutaztak 2 hétre,...

A szüleim elutaztak 2 hétre, szerintetek jó ajándék lenne, ha feldolgoznám a télire való tüzifát?

Figyelt kérdés
Van itthon 9 köbméter feldolgozásra váró fa. A napokban láttam videót arról, hogyan készítik a székelyek a faszenet. Arra gondoltam, hogy építenék az udvaron egy boksát (már néztem róla tutorial videókat), és az egészből faszenet készítenék. Van rá 2 hetem, mire hazajönnek, addigra be lesz pakolva az egész a pincébe. Pénzt spórolnék nekik, mert nem kellene fűrészest hívni, és a téli éjszakák alkalmával a szén kitartana reggelig, nem kéne állandóan pakolni a kazánt.
máj. 5. 17:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz lóvé kérdező! Legalábbis ebből nem! 🤣🤣🤣
máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!