Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elutaztak 2 hétre,...

A szüleim elutaztak 2 hétre, szerintetek jó ajándék lenne, ha feldolgoznám a télire való tüzifát?

Figyelt kérdés
Van itthon 9 köbméter feldolgozásra váró fa. A napokban láttam videót arról, hogyan készítik a székelyek a faszenet. Arra gondoltam, hogy építenék az udvaron egy boksát (már néztem róla tutorial videókat), és az egészből faszenet készítenék. Van rá 2 hetem, mire hazajönnek, addigra be lesz pakolva az egész a pincébe. Pénzt spórolnék nekik, mert nem kellene fűrészest hívni, és a téli éjszakák alkalmával a szén kitartana reggelig, nem kéne állandóan pakolni a kazánt.
máj. 5. 17:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen a tüzifával kapcsolatban szeretnél meglepetést szerezni nekik, akkor szerintem is csak hasogasd fel majd pakold el a pincébe. Mással ne kísérletezz. De légy óvatos fa hasogatás közben, nehogy megsérülj. Főleg ha még sosem csináltad. Inkább erről nézz videót, ne faszén készítésről.
máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az eladásból származó nyereség motivál. Mert láttad, keveset jó áron adnak el. És eszre se vennék a szüleid...

Gyorsan felejtsd el!

máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A baltát nem mered használni, mert gondolom, félsz, hogy leszidnak, de azért nem fognak, ha elégeted az egészet…
máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt az egész ötletet, inkább csak problémát okoznál.
máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben akkora logika van, mintha megtiltanák, hogy használd a villanysütőt a konyhában, erre te építeni akarnál egy kerti kemencét.
máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha még fűrészelni se szoktatok otthon, akkor nem lenne jó ajándék. szinte biztos, hogy valami félre fog menni, aztán egyedül egy láncfűrészes balesetet kihordani gyerekként lábon nem olyan egyszerű
máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

szerezz nekik örömet azzal, hogy kivételesen nem bánják meg utólag, hogy otthonhagytak egyedül, mert nem csinálsz semmi baromságot.

nézegess videókat és játssz farmszimulátort, nem tudom eldönteni hogy nagyon fiatal vagy vagy éppen visszamaradott, de nem kell belekontárkodnod a felnőttek dolgaiba, oké?

máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora öröm lesz, ha arra mennek haza, hogy elégett a jövő téli tüzelő, aztán még fizethetik a tűzoltóság kivonulását is meg a bírságot.😁
máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ebben nagy tapasztalatod, akkor sem lenne korrekt, mert a szüleid fát vettek, nem szenet. Meg kellene beszélned velük.

De így, hogy a jutyúbon megnéztem, tehát menni fog, még a baltát sem adnám a kezedbe, nemhogy gyufát. Aztán majd mire hazaérnek, házuk sem lesz, nemhogy tüzelő.

máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ok. Nem kell túlmagyarázni.
máj. 6. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!