Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapámról pár napja derült...

Édesapámról pár napja derült ki, hogy áttétes daganatos beteg. Jelenleg még van étvágya, kommunikál, viszont terhelésre fullad.Szeretnék vele amennyi időt csak lehet együtt tölteni, elfogadható megoldás, ha elmennék táppénzre, hogy vele tudjak lenni?

Figyelt kérdés
Orvoshoz sokat viszem, egyre nehezebb megoldani munkahely mellett. És egyre inkább úgy érzem, hogy annyira rossz lelkiállapotban vagyok, hogy nem is tudok a felelősségteljes munkámra koncentrálni, annyira aggódom amiatt, hogy apukámnak nehogy szenvednie kelljen.

ápr. 17. 18:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

21


En nem azt mondtam hogy minden attetes rak halalos itelet.


En azt mondtam hogy ebben a konkret esetben nincs mit tenni, es nem kap maximum allapotszintentarto kemot. Ha az orvosok azt mondjak nincs mit tenni, akkor nem fognak mar neki rendes protokoll szerinti kemot adni mert nyilvan latjak hogy az egesz testben van attet es rohanosan romlik a beteg altalanos allapota.

ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Nagypapámmal jártam végig ezt az utat. Apám helyett apám volt. Ő a betegség kiderülésétől egy évet élt. Neki tüdő daganat volt, csontáttéttel. Soha nem cigizett. Palliatív kezelést kapott. Végig tiszta volt, utolsó pár hétben volt, hogy mondott furcsa dolgokat, de mikor látta, hogy nem tudom hova tenni, akkor jött, hogy biztos álmodta. Nagyon nehéz, még most sem sikerült feldolgozni, pedig 1,5 éve lassan, hogy nincs. Egy barátja szinte ugyan akkor esett ugyan ebbe bele, ő valami csoda folytán már egész jól van, pedig még súlyosabb volt az állapota mikor kiderült. 0-24 felügyelet kellett neki heteken belül, mire kezelést kapott, nem volt biztos hogy megéli. És láss csodát, már 3 kerekű rollantkocsival elmegy a boltba. Valahogy neki megállt a daganat. Papát is mindig ezzel biztatták az orvosok, hogy vannak csodák. Sajnos nálunk nem lett. Talán nálatok lesz. Beszélj a dokival, elvileg egy évig elmehetsz ápolásira, addig munkahelyen fizetés nélkülin vagy, de ápolási valamit pótol.
ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Mi újság, hogy van Édesapád? Táppénzre mentél végül?
ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
7 es te egy agyalagyult erkolcstelen diszno vagy. olyan remenyt taplalnal egy haldokloba ami keptelenseg jelentelek az adminnel.
máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor mindig orulok hogy ahol elek evek ota engedelyezett az eutanazia. egy regi iskolatarsa a ferjemnek valasztotta ezt a megoldast 3 honapja. sajnos ez nalatok nem lehetseges. Kerdezo HAGYD EZT A HITGYULIS DOLGOT KERLEK!!!! az egyik otthoni rakos baratnomet is belehuztak es egy oruletes penzt koltott mindenfele termeszetes es egyeb "csodamodokra". 7 evig elt a rakkal amikor mar teljesen attetes volt 6 honap alatt elment. sajnallak de edesanyadra is gondolj neki is szuksege lesz a te erodre. en is rak tulelo vagyok 1994 ben volt mellrakom de elso stadiumban a mutet es a korrekcio utan utokezeles sem kellett. 39 eves voltam.
máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
letiltattam a 7es hitgyulist nincs mar meg a fiokja.
máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

23- as!

Szabadságra mentem, otthon ápoltuk édesapámat. Sajnos időközben elhunyt

máj. 5. 18:05
 28/28 anonim ***** válasza:
Részvétem kérdező, ha szeretnél beszélni valakivel priviben, nyugodtan írj rám.
máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!