Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya jobban szereti és...

Egy anya jobban szereti és kivételezik élete végéig az egyik gyerekével, mert ő koraszülött volt?

Figyelt kérdés

Ez az indoka, ezért engedett meg neki mindent, ezért kapott felnőttként kovsit meg lakást, mert "koraszülött volt, mennyit szenvedtünk".


Nehogymár a másik gyereke lenne a hibás, mert ő normális időre született és ezzel indokol minden aljasságot, hazugságot, mesterkedést. Arról nem beszélve, hogy ő sem volt annyira, huu de nagyon koraszülött, 2000 grammos volt és 36 hétre születetz, én meg 38. De mint látszik egyes szülőknek ez is számít.


ápr. 17. 04:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden szülő kivételez valamelyik gyerekével, koraszülöttségtől függetlenül. Nem gondolom, hogy tudja egy szülő az összes gyerekét egyformán szeretni, bár többnyire ők így érzik. Én is szülő vagyok, egy gyerekkel, illetve a szüleimnek a kedvezményezett gyereke, én legalábbis mindig így éreztem.
ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

És te ezt jogosnak érzed a tesóddal szemben? Milyen a kapcsolatod vele? Nekem, ha lesz gyerekem, nem lesz testvére.


Tudod én voltam, aki semmi balhét nem csinált, kitűnő tanuló voltam mégis én voltam a szar, ha tudott fogást találni, például lebetegdtél, kaptál egy négyest. Olyanokat csinált, szarrá szadizott egy rosszabb jegyért, meg renndszeresen a nyugtatóiból belekevert az italjaimba, vagy nyíltan elkábított. Most, hogy öcsikém vezetni kezdett, lakás kell, csaja lett, pláne kibukott. Csak annyit emlìtsek, hogy engem simán vakulásig vertek... Például öcsém árokba állította a kocsit, majdnem meghaltam és én voltam a hibás, mert "miért nem akadályoztad meg, a kisfiam nem tehet semmiről". Fel is bíztatta, hogy túrkáljon a cuccaimban, szivasson, kémporgramozzon be, törje fel a Facebookomat... Ki is használja favarizált pozícióját, nem is kicsit.


Oké, legyen kedvence, de ez szerintem nem azt jelenti, hogy érezteti, egyiket szadizza, másiknak az eget lehozza és mindent szabad. Megszakadsz, de akkor sem jön meg az esze. Simán rám hozott egy 30 évvel idősebb zaklatót, mert tetszett, hogy neki is jelentget, utána meg engem fenyeget meg, hazudik, megfélemlít, hazudik és ha az ujjait tördelnék, akkor is védené. Mit okozott nekem, de nem baj tesóka egyidejűleg új kocsit kapott és röhőgtek rajta anyucival.

ápr. 19. 09:54
 13/16 A kérdező kommentje:
*röhögtek
ápr. 19. 09:54
 14/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, dehogy érzem jogosnak. Egyszerűen szar az egész, mármint hogy a szülők nem egyformán szeretik a saját gyerekeiket. Sajnálom, hogy ennél jobban nem lehet működni szülőként. De biztos van, aki ezt vitatja, vannak, akik állítják, hogy de, ők egyformán szeretik őket. Lehet.
ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Most a legújabb kedvenc a kismenye. 16 évesen otthagyta az iskolát és anyám sajnálja, higy szegény lány, meg biztos az anyja mondta, hogy költözzön be az 50 éves pasijához. Meg havi apanázst ad "szegénynek", kocsikat vesz nekik, a lányát meg tönkreteszi, eladja egy férfinak, hazudik, meg amúgy általánosban magamnak lelllett otthon gyártanom még betétet is, mert azt sem vette meg. Szóval ez anyám, sokkal gázabb, mint a csaj anyja.
ápr. 19. 17:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy ilyen hulladékkel te minek tartasz kapcsolatot?
ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!