Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya jobban szereti és...

Egy anya jobban szereti és kivételezik élete végéig az egyik gyerekével, mert ő koraszülött volt?

Figyelt kérdés

Ez az indoka, ezért engedett meg neki mindent, ezért kapott felnőttként kovsit meg lakást, mert "koraszülött volt, mennyit szenvedtünk".


Nehogymár a másik gyereke lenne a hibás, mert ő normális időre született és ezzel indokol minden aljasságot, hazugságot, mesterkedést. Arról nem beszélve, hogy ő sem volt annyira, huu de nagyon koraszülött, 2000 grammos volt és 36 hétre születetz, én meg 38. De mint látszik egyes szülőknek ez is számít.


ápr. 17. 04:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez mondvacsinált hazugság, nulla valóságalappal. Talán önmagát is ezzel áltatja, mert tudja, hogy nincs rendben az, amit csinál.
ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden aljasságára ez az indok, meg hogy pici fiának miért vesz össze mindent, neki miért lehet mindent.
ápr. 17. 06:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen bekattant hülye szülő.
ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Anyám teljesen kattant. Az meg egy életreszóló előjog a kisfiának, hogy korábban született 2 héttel nálam...

A másik, hogy fel is szokta biztatni, hogy túrkáljon a gépemben, bántson, csak mert ő a kiskedvenc.

ápr. 17. 08:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne hogy nem ez a valódi ok.

Egy apától vagytok? (Olyan is van, hogy az egyik férj valódi szerelem volt a másik nem pl.)

Vagy mondjuk milyen élethelyzetben érkezett a gyerek; anyósnál feszültségben vagy sajat házban, tervezett gyerekként. Szóval inkább a körülményekre szoktak haragudni tudat alatt mint a gyerek személyére.

ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, 1 év különbséggel születtünk. Császár után, 40 év felett 5 hónaposan már terhes volt és ezért is lehet a koraszülés. De az öcsémet ez életreszóló előjogokkal ruházta fel. Amiket meg ellenem csinált, felsorolni is sok, volt, hogy fel is jelenthettem volna. Alap dolgokat is megspórolt rajtam. Meg gondolom azért is, mert én lánynak születettem, ő meg kicsi fiú.


De anyámnak amúgy alapból ilyen kiidegelős, alázós. Hiába voltál kitűnő, belebetegedett, ha véletlen lázas lettél, vagy kaptál egy négyest. Ment, hogy tönkretesszük, másnak ilyen gyerekei vannak, te egy szar vagy, nem csináltad, amit anyád mond. Olyan dolgok, amiket normális szülő tud kezelni, nem kikészít, meg nyugtatókkal megmérgez és az italodba keveri.

ápr. 17. 08:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha ennyire rossz a helyzet, az illetékesekhez fordulhatsz, ez a te érdeked is.

Ha ezt valamiért nem szeretnéd, akkor a terápia (akár titokban) erősen javasolt, mert amiket írtál, nem lesz könnyű magaddal cipelned.

Ezen kívül ha már elég idős leszel, hogy egyedül boldogulj, nem kötelességed - fòleg ezek után - kapcsolatot tartani az anyáddal. A te életed és öszintén szólva ez már bséges indok arra, hogy ne legyen később az életed része, vagy csak nagyon minimálisan.

ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

kérdező, nem ez az első kérdésed, amiben a testvéredet és anyádat szidod. Törölnek - vagy törlöd magadat -, újraregisztrálsz és ideokádod a szidalmaidat.

Ettől meg fognak oldódni a dolgok?

ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

8.

Nyilván nem oldódik meg és nem is tudja megoldani, mert akkor nem ide írna.

De legalább kiventillálja a fájdalmát.

Legyél már egy kicsit empatikusabb.

Van itt hely elég neki, nem árt senkinek.

Amúgy vannak itt okádék témák, amiket azonnal törölni kellett volna.

ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit tudnék csinálni. Engem folyamatosan kikészjt, bánt, hazudik, keresztbe tesz, de a drága kedvence. Teljesen őrült anyám. Akármiért képes kicsinálni, állandóan hazudik stb. Olyan szintig ment ez a kivételezés, hogy nem bírom tovább, nekem meg szétbarmolja az életemet. Teljesen beteg és semmi kegyelem nincsen benne, bár általanos iskolás koromban is szadizott, például direkt nem vitt el fogorvoshoz sem, nyugtatókkal mérgezett. Az öcsémet meg még ki is képezte, túrkáljon a cuccaimban stb.


Szószerint, mint ha kést szúrkálnának belém, amit velem tesz és az öcsikém meg röhög a markába. Meg már dührohamot kap és kicsinál, ha érkezik a kedvenc kisfia. Soha egy rossz szót nem mondott rá.

ápr. 18. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!