Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem akar elengedni a...

Anyukám nem akar elengedni a barátommal Madridba, mit tehetek, hogy elengedjen? (20/F!!!)

Figyelt kérdés
Május 8-18. Között Madridba mennék a barátommal. Anyám nem akar elengedni mert szerinte veszélyes, Spanyolország teli van menekülttel stb. Elmehetek felnőtt ember vagyok, sajnos anyukám nagyon pánikol emiatt, hogy tudnám megnyugtatni?

ápr. 4. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem érted mi a probléma akkor tényleg igaza van anyádnak, te a közértig ne menj egyedül kb 10 éves szinten lehetsz.
ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Annyi eszed nincs, hogy legalább a nevedet levedd a kérdésed alól??? :D
ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Szokjál le a cigiről, aztán majd beszélhettek :D Bár Madridban nyugodtan szívhatnád a napi két dobozzal.
ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Kint dolgozom spanyolba Zaragozába nincs itt semmi vész Madridba meg pláne!
ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%
Elmész és épségben hazamész, ennyi. Nekem barátnőm anyja ilyen, de mi vele csak annyit közlünk, hogy hova megyünk, a várható kockázatokra nem készítjük fel :D Többször jártam külföldön a migránsáradat óta, eddig csak München volt neccesebb ebből a szempontból, ott pont kifogtunk egyet, aki nagyon agresszívan kéregetett, konkrétan rettegtem attól, hogy felszáll utánunk a buszra balhézni. De máshol nem tapasztaltam semmi ilyesmit... Jóformán migránst se láttam :)
ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Beszélgess anyukáddal, próbáld megérteni, hogy mik a félelmei, mitől tart, miért fél és ezekre a félelmekre reagálva találd ki, hogy mivel, hogyan tudnád megnyugtatni, hogy nem lesz semmi gond.


Gondolom főleg azért félt, mert ő nem járt külföldön, nincs benne tapasztalata, még te sem nagyon voltál, így ez minden szempontból idegen helyzet neki.


Beszéljétek át a dolgokat, mutass neki élménybeszámolókat, hívd fel naponta, mondd el, hogy jól vagy, jól érzed magad, ez meg fogja nyugtatni.


Többször voltam már Spanyolországban és több barátom ott is él. Teljesen biztonságos, nincs mitől tartani. Zsebtolvajok bárhol előfordulhatnak, érdemes óvatosnak, elővigyázatosnak lenni, hogy minél kevesebb gond legyen, de rettegni nem érdemes.

ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyucinak ne a fidesz propagandából tájékozódjon nyugodtan előjöhet a bunkerből.
ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!