Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex barátommal egy lakásban...

Az ex barátommal egy lakásban élünk, de ő nem akar lakbért fizetni, én eladnám a cuccait, de akkor megkeseríti az életemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mocskos múltja van,nincs bejelentve Magyar honba,nem dolgozik.

Csak azért adnám el a cuccait,mert nem fizet lakbért (20 ezer Ft-ról lenne szó).

Sok mindent ki kell fizetni.Őt szponzorálják Szlovákiából.

Megfenyegetett,ha eladom a cuccait,mindent kipakol a lakásból...Nála van az egyik kulcs :S


2010. máj. 18. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nincs bejelentve? cseréltess zárat, amikor nincs otthon
2010. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hívd oda a főbérlőt, de neki ne szólj. A főbérlő meg először kérje el a kulcsot (így nincs ideje másoltatni), és azonnali hatállyal penderítse ki. Ha szponzorálják a srácot, akkor keressen magának más lakást, addig ellakhat valami kis hotelben vagy munkásszállón.
2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
És ezt Te tűröd,már ne haragudj????A zárat mikor nincs otthon kicseréltetni,és ha esetleg tettelegessen akarna bántalmazni,akkor rendőrség,de rögtön és akár ki is toloncolhatják... Vannak barátaid,szüleid akik tudnak segiteni,ha esetleg problémás lenne?
2010. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Cseréld le a zárat és hivj át pár izmos legényt.

Amúgy is ha nincsen bejelentve akkor a rendörségen is nyugodtan felnyomhatod.


Bérlitek a lakást?


A másik amin kicsit begdöbbentem:

Ha nem dolgozik akkor miért szponzorálnák? Ezt Te sem gondolhatod komolyan! Gondolom sulyemelő vagy valami hasonló, de akkor meg az Ő munkája a testépítés.


A tudsz akkor ülj le fele beszélgetni.

Ha meg annyira brutális akkor akár te is elköltözhetsz. Vagy erre nincsen lehetőséged?

2010. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
zárcsere rögtön és ha kell rendőrség is.
2010. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

sulyos az arc.(régen védelmi pénzt szedett szlovákiában,én ezt most tudtam meg)

egy zár csere mennyibe kerül?szerintem megfontolom!

2010. máj. 18. 23:00
 7/23 A kérdező kommentje:

nem lehet vele beszélni...rosszabb,mint egy lány amikor hisztizik,csak ő nem tányérokat tör össze hanem kicsitt drágább dolgokat.

Szlovákiában az anyjának már 8 igen drága vázáját törte össze,étkészleteket,ajtókat stb.

amikor szakított velem akkor is msnen keresztül és amikor haza jött akkor mondtam neki,h. üljünk le szépen beszéljük meg az egészet,h. mire van szükségünk...erre ő elment inkább a haverjaival tépni.

Ehhez hozzá szoktam mivel mindig a haverok és a zöld volt az első az életében...én az utolsó!hiába 23 éves...kicsit el van magától szállva

2010. máj. 18. 23:04
 8/23 A kérdező kommentje:

A szüleinek elég jól megy...5 fólia paradicsommal,az apja cég vezető stb.Vajon miért szponzorálják a kedves fiukat?

de ők is kezdenek besokkalni

2010. máj. 18. 23:07
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű eset...,azt mondom szabadulj meg tőle minnél elöbb,mert ennek nagyon rossz vége lesz a Te szempontodból!És ne törödj bele a helyzetbe,tessék lépni,vagy úgy eltünni a szeme elöl,hogy soha ne talájon meg!Nem veszed észre,hogy csak kihasznál??
2010. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de..de most mit tegyek?a báttyának már írtam és az anyjának is,hogy tüntessék el a kulcsot és maradjon szlovákiában a fiuk,mert félek tőle!lehet,h. a későbbiekben költözök másik lakásba ez miatt
2010. máj. 18. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!