Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha idegesít...

Mit csináljak ha idegesít anyám pasija?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell édesanyámról, hogy minden hónapban szinte új szeretője van. Egyébként alapjáraton nem érdekelne, hogyha nem itt fetrengenének a mi lakásunkban, ahol én is élek. Ráadásul anyám elvárja, hogy jópofizzak velük meg hogy minden idióta kérdésükre válaszoljak, mint a kisangyal. Ebben az évben fogok érettségizni, és kicsit jobban idegesít most, hogy egész nap a dugásukat kell hallgatnom. A legutóbbi “párja” egy 28 éves (kb. kétszer idősebb nála anyukám), de már most eléggé otthon érzi magát sajnos. Próbáltam beszélni erről anyámmal, de folyton csak az ordibálás meg a cirkusz megy akkor. Nincs pénzem arra, hogy elköltözzek, dolgozni sincsen időm hiszen elég neves iskolába járok, délután 4-ig suliba vagyok, aztán az éjszaka közepéig tanulok.

2023. dec. 9. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elviseled, mást nem tudsz így
2023. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Csapd le a kezéről a 28 éves fickót. Dugasd meg magad vele, aztán anyád majd nem meri többet felhozni a szeretőit.
2023. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!