Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha idegesít...

Mit csináljak ha idegesít anyám pasija?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell édesanyámról, hogy minden hónapban szinte új szeretője van. Egyébként alapjáraton nem érdekelne, hogyha nem itt fetrengenének a mi lakásunkban, ahol én is élek. Ráadásul anyám elvárja, hogy jópofizzak velük meg hogy minden idióta kérdésükre válaszoljak, mint a kisangyal. Ebben az évben fogok érettségizni, és kicsit jobban idegesít most, hogy egész nap a dugásukat kell hallgatnom. A legutóbbi “párja” egy 28 éves (kb. kétszer idősebb nála anyukám), de már most eléggé otthon érzi magát sajnos. Próbáltam beszélni erről anyámmal, de folyton csak az ordibálás meg a cirkusz megy akkor. Nincs pénzem arra, hogy elköltözzek, dolgozni sincsen időm hiszen elég neves iskolába járok, délután 4-ig suliba vagyok, aztán az éjszaka közepéig tanulok.

2023. dec. 9. 17:27
1 2
 1/12 Kohanrobiika válasza:
10%
Hány éves vagy Te?
2023. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Furcsa, hogy neves suliba jársz és éjszaka közepéig is tanulsz és anyukád meg egy erkölcstelen nő. Ez a 2 kettő nem fér össze. Általában, aki neves iskolába jár, annak anyja nem ilyen.

Egyértelműen kamu kérdés.

2023. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Édesapád vagy a nagyszüleid nem tudnának befogadni? Ők tudják, hogy anyád milyen életet él? Kollégium? Albérlet valakikkel közösen és esetleg diákmunka? Neves iskola ide vagy oda, ne engedd, hogy idegroncsot csináljanak belőled. Anyud meg szégyellje magát.
2023. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem kamu kérdés. Sokszor előfordul, hogy kifelé minden rendben van, pénz is van dögivel. Tulajdonképpen a fiatal szerető sem probléma. Itt az a baj, hogy kicsi a lakás és nincs privát szféra. Ez az egész világon nagy baj, nálunk meg különösen nagy baj kezd lenni. Venni kell egy nagyobb házat vagy neked egy lakást, esetleg albérlet, de szerintem a kérdező nem szívesen költözne, ahogy látom.
2023. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, az én lányom sokkal megértőbb - szerencsémre.
2023. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerezz saját pasit és legyél nála.
2023. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Vagy dugjatok ti is a lakásban. Az lehet változtatna a helyzeten.
2023. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Nme is tudtam, hogy a suli nevén múlik mennyit tanulsz...

Egyébként meg távoli egyetem, kolesz. Mivel ilyen penge vagy, úgyis menni fog

2023. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem a suli nevén múlik, hogy mennyit tanulok, de itt többet várnak el mint a többi gimiben..
2023. dec. 9. 19:16
 10/12 anonim válasza:
16%
Nagyon jól csinálja anyád.
2023. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!