Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy szégyenlek...

Az normális, hogy szégyenlek anyukám előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés

Pl. fürdés előtt ha éppen a fürdőben van, megvárom amíg kimegy, mert nem merek levetkőzni, de ez igaz rám a többi családtagommal szemben is.


L


2023. nov. 17. 19:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk miért is kéne direkt mutogatnod magad? Csaladtag vagy nem csaladtag, nem számít.
2023. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Én sem vetköztem le anyám előtt 7 éves korom óta. A húgom is 7 most jelenleg és ő sem! Egyedül jár fürdeni is segítség nélkül anya jelenléte nélkül,probléma mentes. Mi sem láttuk a szüleinket pucéran.
2023. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Majd gyakorolhatsz azzal, hogy egy neked tetsző fiú előtt vetkőzöl, akinek nagyon tetszeni fog a látvány!
2023. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, kamaszként én sem szívesen mutatkoztam már a fater előtt.

Te meg lányként az anyád előtt.

Heterók vagyunk, ez ilyen dolog, egyszerűen taszít az azonos nem.

Később ez változhat annyiban (ahogy érettebb leszel), például mentünk strandra faterral, a zuhanyzóban erőt vesz magán az ember, igyekszik lazán viselkedni, nem szégyenlősködni.

2023. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kocogni elharhatsz (igen telen is ..) es az nincs megtiltva ,h kevesebbet egyel.
2023. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!