Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülõ miért asszisztál...

Sok szülõ miért asszisztál ahhoz, hogy a lányuk bántalmazó kapcsolatban maradjon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
Férfiként saját példám. 34-6 lehettem, a barátnőm 17 volt. A szülők sikeresen elmarták, mondván féltik a korom miatt. Utána lett egy pasija, aki meg egy drogos csicska volt, aki verni kezdte, de ugye ő korban hozzáillő, meg apuci valami fejes volt.
2023. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Párválasztásnál ritkán kérdezik a gyerekek a szülők véleményét és nem is hallgatnak rájuk ha ellenvéleményük van.

Felelős felnőtt ember tudja ezt és igyekszik egyedül megoldani a problémáit, nem kell a szüleit is magával rántania a bajban.

2023. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
#1 - jól leírta.
2023. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Szegény világtalan Julika néni, aki egy ilyen családban nőtt fel és ilyen férjet talált magának,azzal a meggyőzödéssel éli le úgy életét, hogy ez így a normális.

Legfeljebb annyit mond lányának, hogy ez az asszonysors amit el kell viselni, ezzel jár. Különben is lányom, mi lesz veled nélküle mindent neki köszönhetsz, majd erről beszélnek a faluban, hogy elhagytad a férjed, vénlány akarsz lenni, mint a Marcsi lánya? Inkább ne mondj neki olyat, amiért visszaüthet.Menj szépen haza és kérj bocsánatot mielőtt az utcára küld.

Hát ezért.

2023. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert a legtöbb szülő nettó bántalmazó, gyárilag, ahogy van, ahogy a magyar társadalom durván 80-90%-a. Meg az a jó, ha a lányuk is pont ugyanúgy szív, mint ők. Az a közmondás mond valamit, hogy "Dögöljön meg a szomszéd tehen is"? Na, javarészt ezek vagyunk mi, magyarok!
2023. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

11: remélem, az én lányomnak több esze lesz és nem 30-as palikkal fog hetyegni alig 18 évesen... Ilyenkor egyrszt téged is megkeresnélek, hogy vagy lepattansz róla, vagy rád küldök valakit, hogy megagyaljon. Meg a lányomat is akkor egyszer életében végig húznám a hajánál fogva, arccal lefelé a macskakövön, mert ha történne is vele valami hála neked, akkor én lennék felelősségre vonva, mert én vagyok a szülője. És engem hurcolnának meg a rendőrök, hogy így leszartam, hogy hagytam dugni egy hozzá képest vén faxszal.

Azért ha 30x éves férfiként csak tizenéves suncusoknak kellenék, a minimum, hogy napi szinten leköpném a tükörképemet...

2023. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nővel mit csináljanak?
2023. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel? Felnőtt vagyok, megszakítom velük a kapcsolatot és problem solved ;)
2023. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!