Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » T.e is leszarnád, ha a gyereke...

T.e is leszarnád, ha a gyereked meleg társkeresőkön baszna át embereket szabadidejében?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakok és van egy 19 év körüli gyerek, aki megbeszélt velem egy találkozót, majd a helyszínen fél óra várakoztatás után törölte a profilját. Később ez más néven megismételte. Aztán utánaérdeklődtem, és más emberrel is megtette a városunkban ugyanezt. Sikerült ezt a másik embert rábeszélnem, hogy menjünk el a szüleihez beszámolni erről. Hát olyan érdektelenséggel még életemben nem találkoztam
2023. okt. 13. 17:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt, ha gondja lesz belőle a felelősség is az övé.
2023. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, de szerintem az, hogy 2 érett felnőtt ember elmegy apunak és anyunak panaszkodni, hogy a kicsifiuk nem jött el a talira szerintem gyerekesebb és cikibb, mint az, hogy a 19 éves fiatalember az utolsó pillanatban meggondolta magát(mert gondolom nem fogadta el magát teljesen).
2023. okt. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Egy 19 éves szüleihez elmenni panaszkodni? Ez valami rossz vicc?

Szerintem még gyerekként is gáz, átmenni, hogy jaja, Pistike nem adja oda a pöttyös labdát.

De hogy azzal becsengetni, hogy jaj, Pistike anális szexet ígért, de nem lett belőle semmi. 😂😂😂

2023. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

#8


A válaszok alapján szó sincs 10 körméről leszedésről. Sokkal valószínűbb a megdícsérés.

2023. okt. 14. 11:52
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetero a gyerek és ezzel szórakozik, az az ő szegénységi bizonyítványa. Nem foglalkoznék vele, túl tudnék lépni rajta. Max. legközelebb elkerülöm. Ha meg tényleg meleg és még nem meri felvállalni önmaga előtt sem, azzal mit tudok kezdeni? Emiatt nem hibáztathatom. Az is lehet, hogy ott volt valahol a közeledben, távolról lecsekkolt, nem jöttél be neki és kényelmesebb volt lelépnie, mint azt mondani szemtől szemben, hogy bocsi, de nem. Nem egy gerinces megoldás, de hát van ilyen. Ezen is túl lehet lépni.

Könyveld el egy kellemetlen tapasztalatnak, aztán ne foglalkozz vele tovább, felesleges. Legközelebb majd elkerülöd, ha meglátod valahol. Meg amúgy se tudjuk az okokat, hogy miért tette. Szórakozik? Megijedt önmagától? Gerinctelen? Nem egyenes, nem őszinte ember? Nem tudjuk. Ezért felesleges hibáztatni őt. Bármi állhat a háttérben. A szüleit meg butaság bevonni ebbe. Mi van, ha most derül ki otthon a szülőknek, hogy a gyerek tényleg meleg? Mi van, ha rosszul reagálnak rá a szülők és esetleg kirakják otthonról? Persze simán lehet, hogy csak szimplán idióta és szórakozik, de nem érdemes foglalkozni vele. Említésre se méltó. Keresni kell mást, akinek komolyak a szándékai és nem csak szórakozik. Vagy aki meri vállalni önmagát és tudja mit akar, nem fél önmagától is.

2023. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a ciki hogy gyereknek nevezed, de megdugni viszont jó lett volna (csak átvert). Ahhoz nem lett volna gyerek,mi?

Annyira vastag bőr van a pofádon, hogy a "gyerek" után nyomozol, kideríted hol lakik, ès beszèlsz is a szüleivel.


Valóban elèg ökör szülei vannak.

Èn tuti feljelentenèlek. Amilyen megszállott vagy,lehet követnèd ès megerőszakolnád.

Felvilágosítanám a gyereket hogy veszèlyes amit csinál,mert vannak hozzád hasonló elmebeteg stalkerek akik jól megerőszakolják/kinyírják majd.

2023. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz, szerintem legalábbis. 19 éves vagyok. Anyámék elég furcsán néznének, ha bárki is őket keresné fel, hogy neveljenek meg, vagy nem tudom. A felelősség engem terhel, mióta betöltöttem a 18-at nem a szüleim felelnek értem, tehát ha valakinek problémája van velem, akkor nekem mondja. Nyilván elfogadhatatlan a viselkedése, ez tagadhatatlan, de rengeteg sz*r felnőttel fogsz még találkozni az életben, és az egy alkalommal sem lesz megoldás, hogy panaszkodsz a szüleinek. Csak viccet csinálsz magadból.
2023. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

"Menjen játszani a dömperjeivel"

Azt írtad, 19 éves, nem 9 :D Vagy ha te annak tartod, mit akartál tőle?

2023. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyiltan elismeri hogy pedofil
2023. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

"Mi van, ha rosszul reagálnak rá a szülők és esetleg kirakják otthonról?"


A legjobb dolog, ami a világon törtenhetett volna. Végre egyszer az életben nem a tisztességes embereket éri kár, hanem a gonoszakat. Sajnos most se ez valósult meg.

2023. okt. 14. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!