Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Képesek lennétek...

Anyukák! Képesek lennétek ölni a gyereketekért ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 20:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
22%
Èrdekes hogy aki nem pszichopata állat (nem gyilkolna) az le lett pontozva.
2023. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
18%
Az "Anyukák" mint azt írták is, maximum pókot, meg szúnyogot lennének képesek megölni a gyerekükért. Aztán, ha szembekerülnének akár egy kutyával, akár egy "gonosztevővel" ott visítanának segítségért kiáltozva.
2023. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
31%

Úgy van, ahogy a 22-es írja. Sajnos legtöbb ember(tehát nem mindenki) fizikailag edzetlen és fingja sincs az önvédelemről. Én nem csak önvédelmi tudásra/eszközre van szükség, hanem jó helyzet felismerése és cselekvőképességre is. Valamint a harc agresszió nélkül nem ér semmit.

Sajnos én is utólag tanultam(pedig boxoltam is régen) viszont van nálam olyan eszköz ami igen szép sérülést okoz, ha tudod használni. (NEM KÉS).


[link]


[link]

2023. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
40%

Csak röhögök ezen a sok vadnyugati romantikán.

Életemben nem kellett még magamat sem megvédenem, nemhogy a gyerekemet. Pedig egyetemista koromban Bp-en sok furcsa környéket bejártam. De még elfutnom sem kellett. A szüleimnek sem kellett soha minket megvédenie.

A realitás az, hogy a gyerekedet kb. a szúnyogoktól és a darazsaktól kell megvédened, míg felnő. Erre a legjobb módszer a rovarriasztó. Na meg attól, hogy el ne üsse egy autó. Ahhoz meg elég a kezét fognod, ill. megtanítanod helyesen közlekedni.

Ezek a fontos dolgok, nem holmi önvédelmi, közelharci baromságok.

2023. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
79%
De akkor, ha a kutya tépni kezdi, vagy valami elmebeteg ráront a gyerekre, akkor mit csinál az, aki szerint elmebeteg az az anya, aki nekimegy a gyereke támadójának? Ti mit tennétek akkor? Hagynátok? Néznétek? Kicsit sem érzem magam idegbajosnak amiatt, hogy védeném a gyerekemet. Nekem az a fura, hogy van, aki szerint ez nem normális..
2023. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Kizárt...
2023. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
12%
25-ös, ez kb tök életszerűtlen, mondom úgy, hogy 4 éven át éltem Bp egyik legszrabb környékén :D, mégsem támadtak meg.
2023. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
66%
De nem is az volt a kérdés, hogy életszerű-e. Az volt, hogy képes lennél-e rá. Én is laktam pesten, a havannán. És akkor mi van, szakértő lettem? Amúgy meg borsodi vagyok, oda költöztem vissza. Nem olyan kva életszerűtlen azért. Mert vannak itt bemindenezett mandingok pl, akik tök kiszámíthatatlanok. Meg vannak önsétáltató kutyák, akiket eddig szerencsére tudtam nagy ívben kikerülni gyerekkel. Kutyával egyszer nem. Tépte a kutyám, én meg téptem a támadó kutyát. Mert ez az ösztönös, normális, zsigerből jövő, egészséges magatartás. Véded a tieidet.
2023. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
86%
Helyzetfüggő, bár akkor se szándékosan, de most ha mondjuk valaki megtámadná, tegyük fel egy részeg vagy pedofil, és ha épp egy nagy követ látnék meg mellettük, akkor nem hiszem, hogy gondolkodnék azon, hogy felkapjam-e és azzal " nyugtassam le ".
2023. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
37%
Rengeteg itt a gyíkember. És most nem a reptiliánokra gondolok :D
2023. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!