Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt lepődnek meg a barátaim,...

Mièrt lepődnek meg a barátaim, hogy segítem èdesanyámat?

Figyelt kérdés
Èdesanyám egyedül nevel, engem, öcsèm, ès kishugomat. Èn abba nőttem fel, hogy segíteni kell. Amikor kicsi voltam akkor mosogattam, kutyátsètáltattam, ettem. Mikor nagyobb lettem akkor fát vágni, kertet ásni, metszeni. Ma már dolgozó ember vagyok, jól keresek, ès továbbra is segítem anyámat. (otthon èlek) ès èn kifizetem a hitelet ami van, meg a számlát, max ha olyan van akkor testvèremnek ruha vagy az apró kiadások. Anyum számlát fizet, főz mos takarít. Testvèreim nem szenvednek hiányt. Ezt elmondtam barátaimnak, ès teljesen meglepődtek... Ez azèrt van mert nem termêszetes, vagy nem ebben nőtek fel?
2023. szept. 27. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez király, de ne várd, hogy bárki komolyan tervezzen veled, mert - okkal - nem fog.


Én sem jönnék össze olyan férfival, aki kb eltartja anyját meg a testvéreit, és állandóan oda jár kertészkedni, stb.

Nagyon aranyos tőled, de így elfelejtheted a saját életet, mert ebbe egyetlen értelmes nő nem megy bele.


Én is segítem az özvegy apámat, de azért nem esek át a ló túlfelére, mint te.

2023. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11# velük lakok.... Persze ha valakivel összeköltözök az más.... Ott már ketten leszünk. Persze ha valami anyagi gondja lenne segítenèk, de akkor már az albèrletre, kèsőbb saját hitel, sajátgyerek...
2023. szept. 28. 10:26
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Szép dolog a segítség és hogy szamithat rád a család ha úgy adódik. Gond csak akkor van, ha emiatt nem válsz le anyádról és képtelen leszel saját családot alapítani, nekik áldozni mert mindig ő lesz az első. Picit furán jött ki az is, ahogy írtad hogy nevel téged is, miközben állítólag felnőtt dolgozó ember vagy. Testvéredék hàny èvesek? Amíg otthon laksz, teljesen normàlis, hogy adsz a rezsibe, az nem lenne oké ha felnőtt létedre ingyenélő lennèl otthon. Csak arra figyelj, hogy ez ne essen át a ló túloldalára, maradjon pènzed a saját életed èpiteni, ne hagyd magad kihasználni, sajnos elég gyakori hogy pl ezt a nagylelkűséged a testvéreid megszokják, később is elvárják majd és miért is tennék oda magukat, ha majd a bátyó úgyis megveszi, kisegit?!
2023. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1es mennyire igazad van.Csak azt még hozzá kell tenni a Magyar divat.A szülőt kell kicsontozni az teljesen rendjén van még akkor is mikor egy szülő beteg dolgozni nem tud.Akkor is adjon.Le van sz@rva hogy neki Mije van. Hogy boldogul.A ti fajtátók olyan ritka mint a Magyar űrbe utazás.
2023. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es: milyen igazad van!
tegnapelőtt 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!