Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgoztátok fel a szerett...

Hogy dolgoztátok fel a szerettetek halálát? Sírás elkerülése?

Figyelt kérdés

Valószínűleg megfog halni. Tudom hogy neki jobb lesz, mert rossz körülmények között élt, teli stresszel, mindennapos veszekedésekkel, mindennapi fájdalommal. Viszont tudom hogy ő mindig élni akart, rettenet nagy volt az életereje, több nagy műtét is volt ahol kevés esélye volt mégis túlélte.

Megszakad a szívem hogy tehetetlen voltam és nem tudtam neki segíteni hogy nyugalomban éljen. Egész életében rengeteget tett, nem ezt érdemelte volna egyébként sem.

Nekem itt van a családom, nem roppanhatok össze. Van egy fél éves babám is neki van rám szüksége.

Eddig is mondtam neki hogy majd kijön és láthatja meg majd megfogja, milyen jó lesz. / Már egy jó ideje kórházban van.

Most intenzíven van, gépek tartják életben. Beakarok hozzá menni, de nem tudom jó ötlet e. Egyszerűen nem fogom tudni nem elsírni magam, de nem akarom hogy úgy lásson. / X ideje volt egy nagy balesetem, agyrázkódásom volt, na azóta elég könnyen elsírom magam...


2023. aug. 11. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjedtől kapod ezt a durvaságot? Ez alkalmatlan! Most más gondod van, de ilyen brutális gonosz emberrel, érzéketlen taplóval tilos együtt élni. És nyugodtan sírj, az a normális. A férjed nem az!
2023. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!