Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit reagálnátok ha...

Szülők mit reagálnátok ha kiderülne, hogy a 20 éves fiatok titokban rendszeresen prostikhoz jár?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 15:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
Napi kamu szar....
2023. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
52%
Szégyenkeznék. Valószínűleg sose lesz rendes barátnője, hiszen kinek kellene valaki, aki prostikhoz járt?
2023. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, felnőtt ember.
2023. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
22%

Ez hozzáállás kérdése, hogy kinek mi fér bele.

Engem az is zavarna ha a haverom, barátom vagy az egyik közeli ismerősöm szexmunkáshoz járna, egyszerűen megalázó arra nézve aki használja a nőt, a nőt még talán megtudom érteni hisz pénzért csinálja, de egy 20 éves srác mégis miért fizet a szexért?


Hát ha én lennék a szülei egyike akkor hú;

sírnék, nevetnék, megbotránkoznék, kudarcomnak érezném a gyermekem aztán idővel mint egy homokos srácot ezt is megszokod. Talán a homoszexualitást azt nehezebben fogadja el a társadalom.

Családon belül, hááát értetlenül állnék a helyzet előtt, egyszerűen a rutintalanságom miatt semmit nem tennék a fiammal.

Ha a fiam magától nem avat be akkor tuti, hogy nem avatkoznék bele ennyire az intim ügyeibe, ez ő dolga, Magyarországon 18. életév felett nagykor/felnőtt, ez nem Anglia ahol 21 éveskor a korhatár.


Tiszteletben kell tartani a fiad döntését, ha nem tudod és ráerőszakolod a saját látásmódodat akkor azzal csak hazudni tanítod meg és utálni fog, hogy nem fogadod el.

Szerintem ezt a party magaddal játszd le, vigyázz ha másoknak elmondod akkor könnyen belerángathatnak egy olyan szembesítésbe a fiaddal amit később nagyon fogsz bánni.

2023. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
18%

Hogy lehet valaki ekkora csődtömeg?

Azért ha húszévesen nem jön össze neki ingyen, mi lesz később???

2023. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
82%
Saját élete,pénze.Nem foglalkoznék különösen vele,maximum elbeszélgetnék vele miért jár oda.
2023. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
59%

Honann a f4szból tudná meg ezt a szülő?

Mondjuk a rendszeres prostizást nem tartom túl jónak, én is 20 vagyok.

Amúgy én voltam 2x, igazából először csak kíváncsiságból, valahogy nem tudtam elképzelni a szituációt se hogy ezért fizessek, csak unatkoztam. Másodjára meg szintén csak unalomból mentem, rászorulva sose voltam mindíg akadtak nők akikkel kiélhettem magam. Meg amúgy egyszer voltam egy csajjal akiről utólag derült ki, hogy prosti de azzal nem pénzért. Csak pont a dolog után hallottam hogy 2 percenként csörög a telefonja és mondja nekik az árakat :D

2023. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
44%

Segitenek neki,h jobban nezzen ki. Befizetnem plasztikai mutetrkre,konditerembe,edzesekre. Uj ruhak. De ez ugyexidobe tellik neki.

A prostizast nem itelnem el. Nem szolnek neki erte. Megertenem. Tamogatnam lelkileg is.


Lenyeg ,h hetero.

N

2023. jún. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó: Lényeg, hogy hetero? Miért lenne baj, ha nem lenne hetero? Miért nem tudsz elfogadó lenni?
2023. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
12%

ha valaki meleg azaz az abnormalitást miért kéne elfogadni?

Azért mert a coca cola reklámokban teljesen normális, hogy fiúkák kézen fogva sétálnak és egy üvegből isznak colát?


melegség nem csak az emberiség zsákutcája hanem az egész evolúcióé, ha a virágok bebuzulnak vagy az állatok: tehetek, lovak, birkák, kakasok, méhek akkor kihal a föld!

Ezt fogja el az ember, ezt nemírtani kéne?


Még az sem annyira káros az egyén/ evolúcióra nézve ha az autó kipufogójába élvezem belehelyezni az elsődleges nemi szervemet.

2023. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!