Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha a gyerek 3 évesen...

Normális ha a gyerek 3 évesen az anyját a keresztnevén szólítja? meg honnan vesz ilyen szavakat?

Figyelt kérdés
egy rokonom kisfia 3 éves. és az anyját Szandinak szólítja.. meg mutogat a középső ujjával nekem meg aztmondta: "te köcsög szétütöm azt a nagy hasad" és nevetett közbe... meg köcsög kutya ilyen szavakat használ..
2023. jún. 11. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom van kitől tanulnia, ezt látja otthon és azt hiszi ez a normális.

Az anyját meg gondolom azért hívja a nevén mert azt mondták neki így hívja...

2023. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván otthon ezt hallotta...
2023. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne nagyon tarts kapcsolatot ezzel a rokonsági ággal. A keresztnév nem érdekes, úgy hallja másoktól, nincs azzal semmi baj. A tahó agresszivitás viszont annál inkább.
2023. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Az apa Szandinak hívja a feleségét, akkor érthető, hogy utánozza a gyerek.

A középső ujjal mutogatás szélsőségesebb, de itt is utánzásról van szó. Ekkora gyerek nem érti meg mélyebben, amit csinál.


Ennél többet felesleges belemagyarázni.

2023. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#nincs apa azt se tudja kitol van neki
2023. jún. 11. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Jó, szóval kamukérdés.
2023. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

4: a gyerekre attól még rá kell szólni, amikor ilyeneket utánoz. Nyilván elsődleges az lenne, hogy nem beszélek így a gyerek előtt, de attól még mástól is meghallhatja, nekem meg szülőként az a dolgom, hogy leállítsam

Minden helyzetben nem lehet ott lenni, de ha rendszeres, ott már valami gyanús


Egyébként a kérdésre is válaszolva: gyerek szemszögéből normális, mert ezt látja; nevelési szemszögből nagyon nem.

2023. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7: Te hol olvastad, hogy helyeseltem az ilyen viselkedést, illetve hol olvastad a kérdező részéről, hogy ne szólna rá senki?

Én a kérdésre válaszoltam.

2023. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
9# nem cigányok egyáltalán!
2023. jún. 11. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamiért ezt szokta meg.
2023. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!