Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeled, ha a szüleid...

Hogy kezeled, ha a szüleid szerint nincs semmi bajod, miközben nagyon rossz időszakban vagy?

Figyelt kérdés

Tök mindegy mennyire vagyok rossz helyzetben anyám mindig azt mondja hogy "te azt sem tudod mi az a probléma", apám meg hogy "jaj ne csinálj úgy mintha neked annyira rossz életed lenne". Azóta nem is mondok el nekik semmit persze akkor meg az a baj...


Csak nagyon szomorú vagyok hogy pont a szüleim azok akiknek nem sírhatom ki a bánatom, akik előtt nem élhetem meg az érzéseimet.


Amúgy már felnőtt vagyok ha valaki szerint csak tinihiszti lenne minden problémám :D


2023. ápr. 26. 06:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
Én is ebben a helyzetben vagyok, engem személy szerint idegesít hogy nem vesznek komolyan, de magamba eltemetem és megfogadtam én megértőbb leszek.
2023. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Jaj 20, emlékszel, nemrég még rólunk beszéltek ugynígy. Pfuj, de undorító volt!!! :)
2023. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Metionin ***** válasza:
84%
Kb. így nőttem fel, aminek az lett a következménye, hogy alig tudnak rólam valamit. Ha folyamatosan azt kapod a problémáidra már kiskorodban, hogy nem érdekel, oldd meg, akkor egy idő után egyszerűen rájössz, hogy felesleges elmondani őket.
2023. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
20%
22-es! Nem emlékszem. Nekem senki nem vett semmit . A mostani mércével. Mindent megbecsülök s mindennek nagyon örülök a mai napig. Nem mint a mostani "gyerekek".
2023. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
25%
Annak nem tudnak örülni ami van. Jól megfogalmaztam... . A fuatalságuknak, az egészségüknek. Majd ha ezek elkopnak x év alatt, rájönnek, hogy milyen butuskák voltak. A kérdező is nyithatna az anyukája , apukája felé. Akár a többi egoista fiatal. Anyukáját minden nap kérdezze. Menjen vele orvoshoz , ha a mama megy. Menjen vele vásárolni. Ha otthon lakik s ez nem csak a kérdezőre vonatkozik, ajánlja fel, hogy ma én vásárolok én fizetek.
2023. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
24, kár, pedig az összes vekengő vénasszonytól ezt hallgattuk. Okuk pont úgy nem volt rá, ahogy a mostaniaknak sincs. Már azokban az időkben is csak önnön ostobaságukat bizonygatták vele. Vissza tudnak nézni a saját életükre, majd f.aszán nekiállnak általánosítgatni. És osztani az eszet, ahelyett, hogy észrevennék, végre neki kellene állni tudást gyűjteni. Tudást mondtam, nem okoskodást. Akkor végre leesne a hályog a szemükről, és legalább az út vége felé már nem nyomorítanák tovább saját gyerekeiket. Nem zsarolnák őket érzelmileg, ha már segíteni sosem "tudtak", legalább nem ártanának.
2023. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Hát azért feszkó benned is van valamiért, különben nem írnál több irigykedő kommentet arról, hogy a mai fiataloknak tökéletes életük van csak ők nem érzik úgy :D
2023. ápr. 26. 15:35
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
27, hát hogyne lenne, nem kapott semmit, de annak aztán hogyan örül. Én azért nem pszichológust ajánlottam neki hanem önmaga fejlesztését, mert szerintem az első tapogatózó kérdésnél leharapná a szakember fejét. Ő valamit esetleg torzan lát? :)
2023. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ja tényleg régen aki pszichológushoz járt az a falu bolondja volt, gondolom ő még mindig ott tart :D
2023. ápr. 26. 15:53
 30/30 anonim ***** válasza:
85%
29, tudnék mesélni az osztálytalálkozóinkról. Sokszor a székről tudnék lefordulni a hasonszőrűekkel együtt, fél osztályunkból mintha öreganyáink szólnának ki. Döbbenet! :)
2023. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!