Másoknál is előfordul?

Figyelt kérdés
Az apám gyakran fogdossa a fenekem. Ez engem nagyon zavar, kellemetlenül érint, pl amikor megölelem rá rakja a kezét. Már próbáltam beszélni vele erről, csak az a baj hogy mindig mindenen megselértődik, pl reggel amikor készülődök nagy rohanva mivel mindjárt lekésem a buszom, és mondom neki mikor beáll elém az út közepébe, hogy most nem szeretnék ölelést, teljesen megselértődik, elkezd olyanokat mondani hogy én nem szeretem őt, meg hogy akkor soha többet nem kér ölelést. Szóval nehéz vele beszélni. Már nagyon zavar, mivel nem tudom miért de nem merek elmenni előtte bikiniben, fehérneműben. Tudom, nem akar bántani, de engem nagyon frusztrál.

2023. márc. 25. 07:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nevelőapám csinálta ezt.

Aztán egyszer "véletlen" ramnyitott a fürdőben

Utána "véletlen" megbotlott és pont a meleimet markolta meg


Majd végül egyszer nyáron fürdőruhaban voltam, medencéztem öcsémmel. Ő meg sörözött a haverjával, nem volt józan. Bementem átöltözni, ő meg jött utánam, és megerőszakolt. 19 voltam.

Aznap el is költöztem otthonról. Anyám meg a mai napig azt állítja, csak kitaláltam.

2023. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ez a legborzasztóbb, amikor a saját anyád nem hisz neked. Nagyon sajnálom, ami veled történt! Én nem tudnék egy ilyet feldolgozni.
2023. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem fordult elő és ez nem normális!
2023. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem normális!

Apám esetleg megjegyezte, hogy csinos vagyok, miután elkészültem valahová, de sosem adott neki szexuális tartalmat. Ha fehérneműben voltam előtte, az se nagyon érdekelte, ahogy én se néztem rá férfiként, ha láttam alsógatyában, vagy véletlen rányitottam, mikor zuhanyzott.

Sosem ment lejjebb a keze a derekamnál, ha ölelkeztünk. Plusz sosem KELLETT megölelnem, ezek mindig spontán jöttek.

Apád aberrált, már bocsánat. Az én apám mmindig elnézést kért, ha esetleg benyitott, mikor én épp fürödtem, vagy öltöztem, és sűrű bocsánatkérések közt kiment, SOHA nem éreztem magamat kellemetlenül az ölelése közben, soha nem kellett megölelnem, hanem megöleltem, ha akartam, vagy kért egy ölelést, ha úgy adódott, de tényleg egy bro ölelés volt, soha nem ment a keze a derekam alá. De ezek nem mindennapos dolgok voltak, simán elhagytam a lakást úgy, hogy csak odaintettem neki, hogy akkor szia, elmentem, nem kért ölelést, meg semmit, csak visszaszólt, hogy szia. Tudom, hogy ez családonként máshogy működik, de az szerintem azért bőven több, mint gáz, ha mindig meg kell ölelned az apád, mielőtt mész. Anyukádat is kell? Testvéreidet is?

Nem tanúsítok sok reményt ehhez, de én azért elmondanám ezt anyámnak. Persze simán előfordulhat, hogy női féltékenységet érez majd irántad, vagy invalidálja a dolgot, de azért egy próbát megér. Ez nem normális.

2023. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!