Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám reakciója?

Normális anyám reakciója?

Figyelt kérdés

Két testévrem van, anyám egyedül él, mert már mind a hárman elköltöztünk. Az egyik testvérem arra használja anyát, hogy pénzt utaljon neki, mivel ő egyetem mellett nem akar dolgozni, és a barátnője előtt fel kell vágnia, hogy el tudja hívni étterembe, meg ilyenek. A másik tesóm pedig arra, hogy az unokára vigyázzon, és vigyen főtt ételt. Egy kisebb összeggel engem is támogat, mert én is tanulok még, de szoktam dolgozni is.

Az nem baj neki, ha tesómékra órákat kell főznie, pénzt utalni, és vigyázni az unokára.


Most eladtam egy nem használt ruhámat, ami a családi lakásban maradt, és megkértem, hogy adja fel, ha arra jár, vinteden adtam el, így neki postaköltségbe ez nem kerül, viszont teljesen kiverte a hisztériát, hogy ezzel neki időt kell töltenie. Ez jogos, a fentieket figyelembe véve?



2023. febr. 26. 21:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled! :)
2023. febr. 27. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!