Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu idos. Rengeteg rosszat...

Anyu idos. Rengeteg rosszat tett nekem eletemben. Nem akar jobb kapcsolatot velem. Hogyan oldjam fel a lelkem es elhinnem, jogom van befejezni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 23:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
Szerintem az a legjobb ha elmész pszcihológushoz és kiöntöd neki a lelked. Nem tudom miket tett, de ha te úgy érzed nem volt jó hozzád jogodban áll teljesen megszakítani vele a kapcsolatot. Mindegy, hogy kiről van szó.
2022. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Voltam mar pszichologusnal. Azt mondta, mindent nekem kell eldontenem. Semmilyen mas segitseget, iranymutatast nem kaptam.
2022. dec. 16. 23:28
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem is adhat. Ő nem dönthet helyetted, hanem rá kell vezessen a döntésre.
2022. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Na, nem fog tetszeni, és megértelek. Olyan ember lehetsz, aki szeret szenvedni. Itt jön a tiltakozás. Pedig de, megszoktad, az a komfortos. Most szenvedsz attól, ahogy bánik veled. Ha megszakítod a kapcsolatot, attól szenvedsz. Ha majd meghal és kapcsolatban voltatok, attól szenvedsz, hogy miért nem akart változtatni. Ha nem tartod, vádolni fogod magad, lehettél volna türelmesebb. Vagy valóban dönthetsz másképp.
2022. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk lehet késöbb megbánod ha nem beszélsz vele.
2022. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
5, 50% rá az esély. Vagy belebolondul, hogy akárhogy körbenyalja, akkor is kapcaként kezeli. Még 10-20 évig.
2022. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Elhiszed te azt! Csak ki tudja, miféle bosszútól rettegve nem mered meglépni. Jó lenne, ha végre magadat is szeretnéd egy kicsit, nem a másnak való megfelelési vágy működtetne!
2022. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

"Nem akar jobb kapcsolatot velem."


Mi még a kérdés, mi nem érthető még mindig?

2022. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Tényleg neked kell döntened. Viszont ha úgy érzed ez a pszichológus nem tudott neked iránymutatást adni vagy segíteni más perspektívában látni a dolgokat akkor én a helyedben keresnék egy másik pszichológust.
2022. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

4-es: nem vagy jo emberismero es feltetelezesekben gondolkodsz, kerdesek helyett.

8-as: o nem idegen. O megiscsak az anyam, beteg es ezert nem olyan konnyu.

2022. dec. 17. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!