Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehetne jobb a kapcsola...

Hogyan lehetne jobb a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, aki egy évvel idősebb nálam.

Kis gyerekként nagyon rossz voltam és a szüleim sokat foglalkoztak velem, meg megadtak dolgokat amiket a bátyámnak nem.

Az évek alatt próbált törleszteni a bátyám, amit megértek.

Viszont már felnőtt korúak vagyunk és nem igazán tudunk leülni normálisan beszélgetni.

Van hogy gépes játékkal játszunk egy kicsit és tök jól elvagyunk.

De ha nem azt csinálom vagy nem azt mondom amit ő akar, akkor megakarna verni.

Régebben voltak is belőle verekedések, mert próbáltam megvédeni magam.

Van hogy egy hosszabb ideig nem történik semmi, akkor megvagyunk, de nem szoktunk nagyon beszélgetni.

Biztosan bántó lehetett ahogy viselkedtem régebben, de ez ellen már sajnos nem lehet mit tenni.Szeretném ha jó kapcsolatunk lenne és jókat beszélgetnénk.

20/F és 19/L.


2020. máj. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Apránként kezd el. Szépen lépésről lépésre. Néha kérj tőle segítséget. Nem nagyot.
2020. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Hát megpróbálok akkor lépésenként haladni.

2020. máj. 11. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából ezt így amit a kérdésben megfogalmaznál elmondhatnád neki. :) Hogy megérted, ha rosszul estek neki a múltban dolgok, érthető és sajnálod, de amúgy tök szereted és szeretnéd ha megbízna benned. :)

Szerintem sokat jelentene neki ha elismernéd a sérelmeit.

2020. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen rossz voltál kis korodban, akkor se akarhatna megverni, mégis csak a testvére vagy
2020. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!