Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez esetben elmondjam anyukámna...

Ez esetben elmondjam anyukámnak hogy miért nem ismerkedem többé a lánnyal?

Figyelt kérdés

Volt pár randim egy csajjal és anyukámnak is meséltem mielőtt elindultam otthonról hogy randira megyek.

Egyik randin lefeküdtem a csajjal és azóta nem is válaszol már az üzeneteimre,egyszerűen köddé vált.

A lány is mesélt rólam a barátnőinek,illetve az apukája hozta az egyik randira mert busszal sokat késett volna,szóval így fura hogy szex után eltűnt.


Ez esetben beszéljek róla anyukámnak hogy mi történt pontosan?

Hogy csak egy szexet akart tőlem a csaj


2022. nov. 21. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Hogy csak egy szexet akart tőlem a csaj


Nem biztos, hogy ennyit akart. Lehet, hogy többet, de az első után nem kér többet belőle.

2022. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Marhára nem kötném a szülők orrára, hogy szexeltem az illetővel, majd köddé vált. Nem rájuk tartozik. Nem találkozgattok már, vége és kész.

Nekem is gyanús, hogy nem volt valami fergeteges az élmény, ha utána felszívódott. Nőként ha valakivel jó volt, biztos, hogy nem bujdokolnék előle, hanem még gyakrabban szeretném látni (és érezni).

2022. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy nem igazán volt meg köztetek azösszehang és ennyi, nem kell részletezni.
2022. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!