Mi baja az anyukámnak?

Figyelt kérdés
Két testvérem is van, de engem nem szeret úgy, mint őket. Semmi nem jó, amit csinálok, bárhogy próbálkozom. Mit kéne csinálnom?
2022. szept. 10. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért a korotok, nemetek, és pár konkrét példa nem ártana.
2022. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ők fiúk, én lány vagyok, van egy idősebb testvérem, aki már nem lakik velünk, és egy 12 éves kisöcsim. Nem enged szóhoz jutni, mindig másnak ad igazat, amikor tudja, hogy nekem van, és ha egy kisebb hibát elkövetek, mint pl elfelejtek elmosogatni, leordítja a fejem. Volt, hogy barackos tea helyett citromosat öntöttem kistesómnak, azért is rám ordított. Vagy például volt olyan, hogy nagyon kiborítottam a kancsó vízet, kizárt a házból 2 órára télen...
2022. szept. 10. 16:34
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Apukátok közös és veletek él?
2022. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg nem rád haragszik csak történt valami olyan dolog veled kapcsolatban ami miatt frusztrált és ezt rajtad tölti ki. Példák : nem lányt akart.. rossz volt a terhesség/ szülés, elhagyta apukád terhesség alatt/mikor születtél. Ezek csak példák, hogy értsd mire gondolok. Illetve ha csak veled viselkedik így még lehet ok az, hogy anno vele is így viselkedett az anyukája. Tudom, hogy ez nehéz, amikor az anyukád nem viselkedik szerető anyukaként, de az biztos, hogy ez nem a te hibád, az ő lelkében vannak gondok!
2022. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak, de jó kapcsolat van anya és ő közte, és nekem is jó kapcsolatom van vele.
2022. szept. 10. 16:56
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Szomorú dolog, ha egy szülő kivételez a gyermekével, erre nincs mentség. Nem tudom hogy egyáltalán változna-e a helyzet, ha felhívnád a figyelmét erre, ha elmondanád úgy érzed Téged kevésbé szeret. Biztosra veszem hogy pocsék érzés, de talán a kisebbek miatt féltés, figyelem az oka. Beszélj vele, talán ő maga sem látja hogy a tettei mennyire bántóak számodra.
2022. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy??jobban jársz a te érdekedben hogy szólj valakinek,ha nagy korú vagy akkor gyorsan tippli mert anyukàd kivètelezik úgy látszik ahogy írasodbol kivehető
2022. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor gyorsan költözz apukádhoz
2022. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Volt róla szó, hogy édesapámhoz költözöm, de nem tudok róla beszélni anyával sose. Apa 2 éve hagyta el anyát. Valóban lehetséges, hogy nem lányt akart, bár nem tudom, miért lenne frusztrált, hogyha én nem lennék, a tesóimmal tökéletes életet élnének. Lehet ez a baja. Mert tudja.
2022. szept. 10. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha jót akarsz magadnak minél előbb beszélj apukádal és anyudal utána minél kevesebbet mész anyudhoz annál jobb
2022. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!