Mi baja az anyukámnak?

Figyelt kérdés
Két testvérem is van, de engem nem szeret úgy, mint őket. Semmi nem jó, amit csinálok, bárhogy próbálkozom. Mit kéne csinálnom?
2022. szept. 10. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vagy boldog és biztosra tudod, hogy apukádnál jobb lenne és ő szeretettel nevelne akkor költözz el. Nem beszélni kell erről, hanem összepakolni és elmenni, maximum közölni anyukáddal a tényeket. 16 voltam mikor ezt megtettem, akkor már el lehet dönteni egy gyereknek hol akar lakni melyik szülőjénél. Nem lehetetlen, nehéz lelkileg, de te tudod mi éri meg jobban menni vagy maradni
2022. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha minden kötél szakad, akkor tényleg csak elmegyek szó nélkül.
2022. szept. 10. 17:26
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom mert lány vagy, sajna ez sok családban megesik.
2022. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
De minden félekeppen lépjék,és írd már meg majd hogy hogy alakult a Sorsod sok sikert 3s ki tartást
2022. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!