Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinàlni ,ha a...

Mit lehet csinàlni ,ha a demens hozzátartozó nem eszik vagy csak keveset?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 11:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Korhàzban van.Nem beszél csak néz és most màr csak pépeset tud enni.
2022. nov. 28. 18:27
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Rövidesen meg fog halni. A kórház erre alaposan rásegít. Milyen okból került kórházba?
2022. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kiszàradt volna....kevés evés és ivàs. Sajnos én is tudom , de gondotlanságért is elővehetik az embert. Azt mondta doki amikor kijött 1-2 hét ilyen àllapotba ha nem vitettjük be. Mondjuk mi a biztositék hogy ott nem.
2022. nov. 29. 09:55
 24/34 anonim ***** válasza:
És ilyen esetbe milyen diagnózissal viszik be? Kiszáradás miatt?
2022. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Felfekvése lett nem mozgott már napok óta. De most előjött neki a kórházban a kàromkodás , agresszió
2022. nov. 29. 15:37
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kellett volna otthon meghalni szenvedés nélkül, nem idegenben, ahol semmivel nem kap jobb ellátást, de még odafigyelést sem. Csak elnyújtják a szenvedését, mikor már nem akar élni, és nem is alkalmas az életre. Ne gyere már ezzel a "gondatlanságért elővehetik" dumával! Ki a fene venné elő egy haldokló hozzátartozót azért, mert megtörténik az, ami nem történhet másképp. Mondjuk, a felfekvésre vigyázni kellett volna, de arra a kórházban se fognak. Ha agresszív, akkor lekötözik. Vagy fordítva: azért agresszív, mert lekötözték. Ha akarna, se tudna enni. Gyalázatos kínhalál!
2022. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Jézus nem voltál ott nem volt lekötözés és ne kelts lelkiismeretfurdalást. Szerinted én nem hagytam maguknàl de 2 hétig néztem volna ,hogy nem eszik iszik nem mellesleg elővehettek volna mivel làttuk ,hogy nincs jól....
2022. nov. 29. 16:55
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Felfekvés egyértelműen a kérdező hibája amibe ha belehal gondatlanságból elkövetett emberölés mert nem mozgatta eleget.
2022. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
48%

Ki az isten "venne elő"? Ki félemlít meg ennyire?

Amikor látogatási idő van, akkor nem kötözik le. Csak előtte és utána.

2022. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Van akit látogatási időben is lekötöznek.

Legutóbb volt egy mamóka aki amolyan gyerekmedence szerű koporsóba volt beleszíjazva egy hordágyon.

Vergődött a saját ürülékében és sopánkodott, hogy verjék bele a fejét a falba mert meg akar halni.

Szóltam egyik ápolónak de azt mondták el van törve a medencéje ezért nem szabad elengedni a pórázról és azért van a koporsóban mert mindig lerángatja a pelenkát.

Elvileg fürdetésre várt mint egy zsák krumpli a folyósón.


Remélem nekem majd gyors halálom lesz.

2022. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!