Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuka kicsi fia... Szerintete...

Anyuka kicsi fia... Szerintetek az ilyen beteg viszony változhat valaha vagy így marad?Anyuka elvárása és gondolatai szerinti élet és értékrend..pillanatnyi belátás h.nem jó ez így,aztán újra anyuka a joakaro és a szent.

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 13:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja így már értem. De én nem vagyok sem trehany sem lusta
2022. nov. 13. 15:44
 12/18 A kérdező kommentje:
8#láthattuk az anyuka fia reakciót,mintha anyuka írta volna pontosan.. Az ilyeneknek anyuka főz és mos😂😂 akinek esze van elmenekül
2022. nov. 13. 15:53
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
A csávó jól járt hogy megszabadult tőled.. addig oké hogy leépítesz egy kapcsolatot, ami nem tetszik, az teljesen rendben van. De az már hisztis picsa szint hogy szidhatod az exed. Igazából ő dobott mi? Különben nem lenen benned ilyen piti bosszúvágy.
2022. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13#nem ő dobott ki, és nem szidom sehol,maximum ha beszélek vele akkor neki módon meg a véleményem. Itt bármit írok ezzel kapcsolatban, nincs megnevezve senki...

Hisztis picsa? Ezt nem egészen értem miért minősítesz

2022. nov. 13. 17:25
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A volt exem és a mostani férjem is anyuci pici babája volt, a különbség, hogy a férjem keményen szembeszáll az anyjával, ha kell.


Az exem azonban mindenben fejet hajotott az anyjának. De olyan szinten, hogy én kb szolga számban mentem az anyja mellett. Mindent úgy kellett csinálni, ahogy anyuka mondta. Meg lett szabva, hány km-es körzetbe költözhetünk tőle és megmondta a szemembe, hogy a fia nem mehet ennél messzebb tőle, nem fogja megengedni és a látogatások pontos számát is megszabta.

Az exem pedig ugyanerre hajlott.

2022. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15# kb.ugyanez a szitu. Ijesztő és az is hogy az ember ilyenben benne tud ragadni és tűri. Nem érdemes, mindig anyuka lesz a jó és a rendes, meg aki jobban tudja.. Ahol még gyerek is van ott még félelmetesebb a helyzet
2022. nov. 13. 19:54
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Am szerintem ez egy gyakori probléma, szerintem lehet hogy lassan nemzeti szintű. 10% simán lehet ilyen, a női energiával manipulálnak a búvalbaszott agresszív anyák, akik képesek elhinni magukról hogy jó emberek, holott szarnak a másik emberre(trehány, következetlen) másrészt nincs jovőképük öregkorukra. Ezért szívják a család energiáit, ahol csak lehet. Mindenki rossz, mindenki rosszul csinálja, na igyunk egy kávét=xanax...... persze fiatalkorban csak a negatív dolgokat tanítja a környezetről és az emberekről és a rossz emberi viselkedésre nevelnek, igen
2022. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik így jó akkor így marad.
2022. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!