Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek éheznek a szüleim?

Szerintetek éheznek a szüleim?

Figyelt kérdés
Elvileg most is annyit keresnek, mint 7-8 évvel ezelőtt, az kb. Maximum 150 ezer nettó. 6 szobás emeletes lakásban laknak. Már akkor nem volt fűtés mikor velük éltem, kenyér se nagyon volt már. Legutóbb 1 éve láttam anyukámat és eléggé le volt fogyva, szerintem most az infláció miatt szó szerint éhezhetnek ennyi pénzből. Nagyon sajnálom őket. Lehet ezért nem akarják tartani a kapcsolatot velem, mert nem adok nekik pénzt. Az a helyzet, hogy a férjem szülei rosszabb helyzetben vannak és nekik is csak egyszer tudtunk venni élelmiszercsomagot ebben az évben. Férjem szerint ne is adjunk nekik semmit, mert nekik ott a nagy ház, amit simán eladhatnának. Férjem szüleinek meg van egy romos, penészes lakásuk. Mi is épp, hogy kijövövünk a pénzünkből.
2022. okt. 20. 03:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az infláció és a magas rezsiárak miatt ne magad hibáztasd.
2022. okt. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt, gondolom életképes emberek a szüleid. A saját életetek jobbá tételéért mindenki maga felelős. Egyébként nem tudom mit dolgozhatnak de biztos az ő fizujuk is emelkedett valamennyit. De azért fura hogy így beszélsz róluk, hogy nincs konkrét oka hogy nem beszéltek, egyszerűen csak nem keresitek egymást hogy ne kelljen se kérni se adni.
2022. okt. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Beteg egy família.
2022. okt. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Sok embernek az a legnagyobb gondja, hogyan fogyjon le. Ők meg eleve nem is híznak meg. Lehet, hogy többet akarnának enni, de valószínűleg egészségesebbek maradnak, mint a magyar átlag.

Meg egyébként is menjenek el valami normális munkát végezni, ha többre vágynak.

2022. okt. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Itt a férjdnek van igaza. 6szobás lakásban ha éhenhalnak, hát...
2022. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább éhen halnak, mint hogy eladják az óriási házat amit nem tudnak fenntartani, akkor nincs mit tenni.
2022. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
igen, éheznek. Nem kellene leülni velük és átbeszélni a lehetőségeket?
2022. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy azt a házat most szarért-h...gyért tudnák eladni csak, ki vesz meg akkora batári pénznyelőt mostanság.

Esetleg ha jó helyen van (pl. nagyvárosi agglomeráció), akkor megveheti építő vállalkozó is, aki felhúz a helyén egy 4-6 lakásos társasházat, na az ilyenért felénk nagyon jól fizetnek (mármint a telekre gondolok). Tájékozódni kellene, és beszélni velük.

2022. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
esetleg összeköltözni velük? Vagy kiadni a szobákat?
2022. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagyon éhesek elsznek akkor majd sporolnak máson, igy szokott ez müködni.
2022. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!