Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha megkéritek valami...

Szülők! Ha megkéritek valami rendszeresre a gyereketeket (pl minden héten vigye ki a szemetet) de néha elfelejti, akkor szóltok neki, hogy csinálja meg, vagy bedurcizva leviszitek ti és leszidjátok amiért elfelejtette?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 14:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%

Így lesznek elkényeztetett, zsarnok felnőttek a gyerekekből.

Semmi felelősség! Még pátyolgatjuk is mert képtelen megcsinálni 1 feladatot amit rábíznak. Elfelejti? Eleg ha a tiktokot nyomja a telóján. Isten ments h szombat reggelre beírja h "fürdő"

2022. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek is ilyenek voltak. Volt a fejükben valami dátum, pl minden szombat délelőtt fürdő takarítás, és attól nem lehetett eltérni, pont.


Amikor megcsináltam pénteken, akkor szombaton újra kellett, mert szombat a napja! Őrület - na, vajon miért gyűlöltem meg a házimunkát? Hát biztosan nem ezért a mániákus semmit nem lehet egy nappal előbb vagy később mentalitás miatt.

Ja, de :D

2022. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#19 magamra csinálok mindent én az ebéden kívül édesem, szövegértés :D De oda is írtam, hogy MAJDNEM mindent csinálok én és MAGAMRA, nem a családnak, nem a szomszed néninek, magamnak :D


Köszi a válaszokat!

2022. okt. 3. 08:47
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk otthon a gyerekesen durcizva helyettünk megcsinálás volt inkább a jellemző, vagy az, hogy meg lett beszélve, hogy x napon megcsinálok valamit, ls reggel 10től félóránként "megcsináltad már? miért nem? én úgy értettem volna, hogy még a délelőtt...".
2022. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!