Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha megkéritek valami...

Szülők! Ha megkéritek valami rendszeresre a gyereketeket (pl minden héten vigye ki a szemetet) de néha elfelejti, akkor szóltok neki, hogy csinálja meg, vagy bedurcizva leviszitek ti és leszidjátok amiért elfelejtette?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Az utóbbi a szokásos.. pedig a gyerek sem egy gép hogy mindíg észben tartson mindent
2022. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell külön szólni ha elfelejti késöbb általában megcsinalja ami emg vna beszélve.
2022. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
A szülők mindig a másodikat csinálják, ovodasabbak mint a gyerek
2022. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szólok neki. A passzív-agresszív viselkedést nem szeretem :/
2022. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. okt. 2. 14:32
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A feladatra annyi időt hagyok vagy annyival előbb szólok, hogy akkor is beleférjen, ha közbejön valami vagy elfelejti, de még bőven pótolható. A szemetes példánál maradva, nem reggel ellenőrzöm, hogy kivitte-e a kukát, mikor már várható a kukásautó, hanem előző délután a feladata kivinni és este nézem meg, hogy megtörtént-e. Ha nem, akkor még ki tudja vinni lefekvés előtt (nem teszem meg helyette).
2022. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám szólni szokott.
2022. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi értelme van annak, hogy felnőtt emberek durciznak és elvárják a másiktól a gondolatolvasást? Szólni kell normális stílusban, gondolom te a nagy felnőtt sem vagy tökéletes.
2022. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem a fürdőt kellene szombat reggel 10-re kitakarítanom (az időpontot teljesen random találta ki anyum) de néha elfelejtem, és akkor jön a gyerekes durcizás. Emellett van két akváriumom és mindig vasárnap takarítom őket, de valamiért anyum nem képes megérteni, hogy egyszerűbb lenne akváriumtakarítás után takarítani a fürdőt :D
2022. okt. 2. 15:43
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

akkor szokj rá h péntek délután, vagy szombat reggel pucolod ki az akváriumot!


A feladatodat pedig nem végezném el helyetted. Gondolom van telefonod, emlékeztetőt is tudsz állítani.

Nem vagyok a gyerekem naptára hogy én figyelmeztessem a feladataira. Az akvárium takarítását bezzeg nem felejted el! Ugye?

Ami neked fontos, arról nem feledkezel meg

2022. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!