Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaha talán lesz jobb valami...

Valaha talán lesz jobb valami is az életben?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak 5éves korom óta Édesapám alkoholista Édesanyum egy prosti nem szó szerint értve hanem hasonló. Nagymamám nevelt fel,ő vitt óvodába,később iskolába,vele tanultam a leckét,sajnos az élet annyira nem kedvelt hogy elvette tőlem az utolsó embert is őt lassan 2 éve lesz hogy elhunyt. Barátaim nincsenek,mondjuk azt úgy nem is bánom. Valahogy én már nem látok örömöt az életben. Jelenleg anyummal élek de katasztrófa hiába vagyok nagykorú semmit nem érek vele míg tanulok addig kussban kell lennem. Anya sose találta meg a társát,és nem is fogja amit el is hiszek mert elviselni iszonyú nehéz,ő ezt nem érti meg és nem is fogja . De évek óta benne van egy rossz kapcsolatban mert miért is ne minthogy egyedül maradna sose fog mert van az a bizonyos pont amit nem bír ki... De az utóbbi időkben nagyon elszaladt a léc közöttünk. Egész nyáron dolgoztam,hogy megkeressem a saját igényeim,nem becsül bennem semmit. Említtem hogy szeretnék elmenni egy kicsit kikapcsolódni az egyik barátnőmmel,de ő elkezdett ellenvetni és irigy tekintettel viselkedni,ha mentem dolgozni beleszólt mindenbe hogy menjek,mit hogy csináljak stb. Teljesen kivagyok már. Nem tudom mitévő legyek,nem akarok önsajnáltatást sem. Ti hogy vagytok ezzel,családi háttér stb.
2022. szept. 26. 21:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalatok alapján elköltözés után könnyebb lesz, addig meg túl kell élni. Viszont nekem ehhez kellettek baráti kapcsolatok. Egyedül ez nehéz. Annyi volt nálam, hogy a családi háttér miatt mindig is különc voltam, és rá kellett jönnöm, hogy különc embereknek különc barátok kellenek.
2022. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Barátaim nincsenek"

"Említtem hogy szeretnék elmenni egy kicsit kikapcsolódni az egyik barátnőmmel"


"Anya sose találta meg a társát"

"évek óta benne van egy rossz kapcsolatban"

Ezek az ellentmondások csak nekem ütötték meg a fülem? A másodikat még lehet metaforikusan érteni, de az elsőt nem. Nekem ez így elég kamu szagú, de ne legyen igazam.

2022. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez sokmindenkinek. Jard ki.a sulikat, keress melot es lepj le. Vagy suli melett melo es berelj szobat. Uj elet
2022. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 ha neked ez kamu ne hidd el,ne haragudj de nekem szerinted pont arra van időm hogy kamu kérdéseket írjak? Gratulálok. Fogalma sincs az ilyen embernek milyen életet él a másik. Erre mondják a szavaknak súllya van de mit is számít ez mindig könnyebb azt mondani kamu. És igen egyetlen egy barátnőm van ha talán annak nevezhető,mert elég rosszakat tett velem,ebbe nem akarok megint bele menni,és bocsáss meg hogy elírtam azt az egyet de rajta kívül. Nincsenek barátaim. Remélem így már érthető.
2022. szept. 30. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!