Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaha talán lesz jobb valami...

Valaha talán lesz jobb valami is az életben?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak 5éves korom óta Édesapám alkoholista Édesanyum egy prosti nem szó szerint értve hanem hasonló. Nagymamám nevelt fel,ő vitt óvodába,később iskolába,vele tanultam a leckét,sajnos az élet annyira nem kedvelt hogy elvette tőlem az utolsó embert is őt lassan 2 éve lesz hogy elhunyt. Barátaim nincsenek,mondjuk azt úgy nem is bánom. Valahogy én már nem látok örömöt az életben. Jelenleg anyummal élek de katasztrófa hiába vagyok nagykorú semmit nem érek vele míg tanulok addig kussban kell lennem. Anya sose találta meg a társát,és nem is fogja amit el is hiszek mert elviselni iszonyú nehéz,ő ezt nem érti meg és nem is fogja . De évek óta benne van egy rossz kapcsolatban mert miért is ne minthogy egyedül maradna sose fog mert van az a bizonyos pont amit nem bír ki... De az utóbbi időkben nagyon elszaladt a léc közöttünk. Egész nyáron dolgoztam,hogy megkeressem a saját igényeim,nem becsül bennem semmit. Említtem hogy szeretnék elmenni egy kicsit kikapcsolódni az egyik barátnőmmel,de ő elkezdett ellenvetni és irigy tekintettel viselkedni,ha mentem dolgozni beleszólt mindenbe hogy menjek,mit hogy csináljak stb. Teljesen kivagyok már. Nem tudom mitévő legyek,nem akarok önsajnáltatást sem. Ti hogy vagytok ezzel,családi háttér stb.
2022. szept. 26. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
keress párt, kezdj önálló életet vele :)
2022. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérdésben nem enegedett többet. Szóval tényleg nem tudom mi lesz ezután miben bízok,vagy kiben. Barátaim voltak de cserben hagytak tehát már ebben sem bízok. Kapcsolatom nem volt de félek a csalódástól.
2022. szept. 26. 21:29
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen csak nagyon nehéz egy normális párt találni.
2022. szept. 26. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszel érte akkor lesz, ha nem teszel érte, akkor nem lesz.
2022. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg el se kezdodott az elet
2022. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg magad, próbáld kerülni a konfliktust, tanulj, dolgozz, spórolj pénzt, és amint lehet, húzz el onnan. Gondolj arra, hogy ez csak átmeneti állapot.
2022. szept. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mintha a saját életem olvastam volna vissza...
2022. szept. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo eletunk van akkor. Anyam, prostitualt, vagy legalabbis ilyesmi. Azt tudom, hogy par ezer forintokert is kepes volt dug..ni.


Normalis kapcsolata nincs es neki sosem lesz, mert egy elviselhetetlen no. Mindenki elmenekul mellole.


Annyit tudsz tenni, hogy dolgozol, gyujtesz penzt, keresel egy normalis baratot/baratnot.


Annak pedig, aki azt irja hogy meg csak el sem kezdodott az elete, hidd el, hogy nagyon gyorsan elmennek az evek felette. Pikk-pakk azon kapja magat hogy mindjart 30 es semmit sem ert el amit szeretett volna.

2022. szept. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű, hogy milyen sorsok vannak, nagyon szomorú. És mennyi van, amit ki sem írnak. Pedig van segítség. ☹️
2022. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz? Hány éves vagy? Nekem segített, hogy mindíg célokat tűztem ki magam elé. Pl fősuli elvégzése ( mellette dolgoztam is) megfeleelő meló találása,mikor költözöm külön és miből. Mindig tettem félre pénzt. A diákmunkával már 16 éves kortól lehet dolgozni, amit meg is tettem. Kevés barátom volt, de azok megbízhatóak voltak, ha valakiben csalódtam, a bizalmam többé nem kaphatta meg ( nem is bunkóztam vele, csak áttettem a haver, vagy ismerős kategóriába). Eleinte a szerelemmel sem volt szerencsém, sokszor megbántottak, vagy agresszíven viselkedtek velem. Aztán megtanultam kiszűrni a sunyi, vagy agresszív embereket. A lényeg, hogy bármi is történik veled felállsz, koronát megigazítod és mész tovább.
2022. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!