Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért nem képes a szememb...

Apám miért nem képes a szemembe mondani a véleményét? 18/L

Figyelt kérdés

Rohadt idegesítő hogy kedves velem, aztán ahogy kilép a szobából elkezd hangosan szidni. Miért nem lehet a szemembe mondani??? Például mikor beteg vagyok. Apám bejön a szobámba:

-Nem mész iskolába?

-Nem, lázas voltam éjjel, most köhögök, folyik az orrom, majd megyek az orvoshoz.

-Ja jól van akkor gyógyulgassál, meg egyél c vitamint. Majd csinálok neked teát.

Apám amint becsukja az ajtót maga mögött:

-F*szért nem lehet iskolába menni, a lusta dögje, ez se ér semmit csak dögleni tud egész nap, egy kis orrfolyással itthon marad!!!



2022. szept. 23. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj még, olyan emlékem is még maradt, hogy még volt mondva h másnap elmarad az első óra, azt én úgy is be mentem direkt... Beültem gépezni a könyvtárba, mert otthon nemlehetett volna.. Persze kiderült a turpisság, aminek egy pofon vetett véget, de az egy másodperc volt, én meg mindennel eggyütt egy órát is el tudtam tölteni.. 100 szónak is 1 a vége.. El kell döntened, hogy mit szeretnél:apád társaságát, vagy elmész suliba... (Feltéve ha nem olyan súlyos a dolog h mindenképp otthon kell maradj..) Ugyanis ha érzékeny vagy hidd el az is fáj ha "csak" visszahallod... Hosszú távon hidd el, lelkileg így jobban jársz ha bemész.. Persze csak ha vagy olyan állapotban..
2023. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!