Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért nem képes a szememb...

Apám miért nem képes a szemembe mondani a véleményét? 18/L

Figyelt kérdés

Rohadt idegesítő hogy kedves velem, aztán ahogy kilép a szobából elkezd hangosan szidni. Miért nem lehet a szemembe mondani??? Például mikor beteg vagyok. Apám bejön a szobámba:

-Nem mész iskolába?

-Nem, lázas voltam éjjel, most köhögök, folyik az orrom, majd megyek az orvoshoz.

-Ja jól van akkor gyógyulgassál, meg egyél c vitamint. Majd csinálok neked teát.

Apám amint becsukja az ajtót maga mögött:

-F*szért nem lehet iskolába menni, a lusta dögje, ez se ér semmit csak dögleni tud egész nap, egy kis orrfolyással itthon marad!!!



2022. szept. 23. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem meri elmondani amit gondol, vagy ő sem biztos abban amit kimond, kérdezd meg tőle mi az oka.
2022. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki hogy hallod amugy amit mondd.
2022. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
7%
mert igaza , van csak nem akar megbántani
2022. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem gondolja komolyan, kb mint amikor csak ugat a kutya. Valójában lehet nem is mérges. Ez olyan mint valaki úgy beszél a munkahelyén mint egy kocsis, de otthon meg nem is káromkodik
2022. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Skizofrén
2022. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kólauborkával ***** válasza:
83%

Szerintem csak simán nem akarja “rádönteni” a mérgér, gondolom ismeri magát, hortelen hatagú és ezt a kompromisszumot hozza, jófej veled, de azért ha becsukódik az ajtó kiengedi az elégedetlenségét.

Ez csak tipp, te ismered öt, a legjobb, ha töle kérdezed meg.

2022. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Konfliktuskerülés. Te ezeket hallod (egy falon v ajtón keresztül), vagy valaki visszamondja neked? Apádnak ezt tudtad jelezni, vagy csak nekünk, itt, a gyakorin? Ha csak nekünk, te ugyanúgy nem a szemébe mondod, te miért?
2022. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdező nőnemű, ezért azt tudom mondani, hogy udvariasságból nem mondja a szemedbe. Ha fiú lennél, mondaná. A szülői lét nem olyan egyszerű, mint gondolhatnánk. Az ember nem mindig elégedett még azzal a hozzátartozójával sem, akit szeret. Ő pedig az elégedetlenségének így ad hangot, hogy csak a szobaajtón kívül nyilvánítja ki a véleményét.
2022. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, nálunk a szemembe mondja.. Az lett az eredménye, hogy SEMMILYEN GYENGESÉGET nem mutatok neki ha nem muszály,és kerülöm, amennyire csak lehet. Amúgy l egalább tudod így is h mire tart... Én nem szólnék neki h hallom, mondjuk engem már semmilyen szidás nem hat meg.
2023. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok, ja és ez nem csak most van így, gondolom gimis vagy, na én a te korodban, BIZONY MÉG LÁZASAN IS mentem, ha apa munka nélkül volt otthon, mert a sulit jobban viseltem mint őt.
2023. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!