Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért következtet abból,...

Anyu miért következtet abból, ha "fiús" pulcsit hordok rögtön arra, hogy ez azért van mert transznemű, vagy minimum leszbikus vagyok? 20

Figyelt kérdés

Csak, hogy egy példát hozzak a sok közül:

Videochateltem vele a hétvégén a reggeli órákban, mert most nem utaztam haza. Nem is a koliba voltam, mert előző este egy srácnál aludtam, mivel elkezdett szakadni az eső és a buli után felvetette, hogy mi lenne, ha nem sétálnék fél órát egyedül az éjszaka közepén, esőben, hanem inkább legyek nála. És ja, mivel nem úgy készültem, hogy máshol alszok, így a srác pulcsija volt rajtam, én meg ébredés után nem sokkal beszéltem anyuval. Erre ő abból, hogy az a pulcsi volt rajtam arra asszociált, hogy biztos azért, mert pasinak érzem magam, vagy leszbikus vagyok... Azután, hogy a háttérben látszik, hogy az nem a koli, hogy mondtam, hogy kinél vagyok és mi az előzmény(tehát az ottalvás).....

Miért, mi ebben a logika..?


2022. szept. 22. 15:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%
Megette a jobboldali propagandát. Mondjuk lehet jobb, mint ha egy ribinek nézne, mert random pasiknál alszol.
2022. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azért nem random pasiknál. Egyrészt nem többes szám, másrészt nem random. Nem azon az este ismertem meg.
2022. okt. 3. 15:44
 23/25 anonim ***** válasza:
80%
Anyád túl sok fidesztévét néz, ahol már egy ideje ezzel az LMBT-rémisztgetéssel mossák a hülye prolik agyát. Ő meg ezt megkajálta, mint a marcipánt.
2022. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Jajj, itt ne írj ki ilyeneket, mert szétszednek a válaszolók... Sajnos nem épp a legsegítőkészebb közösség ez a gyik, saját tapasztalatból mondom. 😅

(Persze tisztelet a kivételnek.)

Kérdésedre válaszolva: anyukád mennyi idős? Valószínűleg kicsit be van gyöpösödve a gondolkodása, legalábbis nem lehet túl modern.

Én biztos megmondanám neki a helyedben, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, a fiúkat szereted, efelől megnyugodhat. Az meg, hogy mit hordasz nem számít semmit, ebben érzed jól magad/ez volt kéznél adott helyzetben, egyébként meg divat most a túlméretezett ruha és az is, hogy a fiúk rózsaszínben, a lányok meg fiúsabb cuccokban járnak, de ettől még nem lesz valaki automatikusan homoszexuális, ez nem ettől függ. 😂

2022. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mint már előttem írták, inkább b.uzinak nézzen mint ri.bancnak
2023. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!