Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért következtet abból,...

Anyu miért következtet abból, ha "fiús" pulcsit hordok rögtön arra, hogy ez azért van mert transznemű, vagy minimum leszbikus vagyok? 20

Figyelt kérdés

Csak, hogy egy példát hozzak a sok közül:

Videochateltem vele a hétvégén a reggeli órákban, mert most nem utaztam haza. Nem is a koliba voltam, mert előző este egy srácnál aludtam, mivel elkezdett szakadni az eső és a buli után felvetette, hogy mi lenne, ha nem sétálnék fél órát egyedül az éjszaka közepén, esőben, hanem inkább legyek nála. És ja, mivel nem úgy készültem, hogy máshol alszok, így a srác pulcsija volt rajtam, én meg ébredés után nem sokkal beszéltem anyuval. Erre ő abból, hogy az a pulcsi volt rajtam arra asszociált, hogy biztos azért, mert pasinak érzem magam, vagy leszbikus vagyok... Azután, hogy a háttérben látszik, hogy az nem a koli, hogy mondtam, hogy kinél vagyok és mi az előzmény(tehát az ottalvás).....

Miért, mi ebben a logika..?


2022. szept. 22. 15:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

"Az meg más kérdés, hogy olyan, hogy divatleszbi nem létezik. Senki nem fog neki nem jól eső romantikus életet folytatni csak mert állítólag "divat"..."

Jaj, de ostoba vagy...


Egyébként pedig nyilván van oka az aggodalomra. Biztos csinálsz olyan dolgokat. Az én szüleimben aztán fel nem merült volna ilyesmi, amennyit fiatalon pasiztam. :D Bár szerintem csak troll vagy.

2022. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ha nem neked mondja, csak utolag hallod vissza, mit foglalkozol vele? Ha ugyis mindegy mit mondasz, minek mondasz el barmit is?


A megoldas amugy rem egyszeru: 'Anyu, elmondom egyszer es utoljara: nem, nem vagyok leszbikus, sem transz. Ha meg egyszer felhozod a temat, lerakom a telefont / becsukom a chat-et.'

2022. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem vagy az és kész.
2022. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%

Most esik le a tantusz!

Anyukád tudta, hogy ott alszol egy fiúnál és ENNEK ELLENÉRE nem volt szex közöttetek, mert nem mondtad. Ezért gondol arra, hogy biztos te utasítottad vissza, mert leszbi vagy.

Vagyis valóban az a megoldás, hogy ilyenkor kifejezetten mondani kell, hogy volt szex. Hihetően kell mondani. Mondjuk úgy, hogy "akkorát élveztem, hogy a mennyezet majd' leszakadt".

2022. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#10 Egy szóval nem írtam a kérdésben, hogy milyen kapcsolatban vagyok a sráccal, vagy mi történt az este azon kívül, hogy nála voltam. Nyilván nem aznap este ismertem meg. De amúgy ő öt perc sétányira lakik onnan, ahol voltunk, nekem meg 30-40 perc sétányira lett volna a koli, lévén, hogy akkor már nem jár arra villamos. Esőben, hajnali fél háromkor meg nem lett volna túl kellemes egy séta.

#11 Kis személyeskedés, mert nem veszem be a homofób mantrát a "divatról"... Semmi gond, ebbe ne menjünk bele itt.

Szerintem semmi nem utal a feltételezett másságomra konkrétan. Néha hordok férfi ruhákat, de többnyire olyan variációban, hogy ing, szoknyával. Meg sminkelni is szoktam, ami azért nem éppen a mássághoz kapcsolt sztereotípiákkal esik egybe.

A pasizásaimmal meg az a helyzet, hogy nem voltam az, aki ránézésre hű de sok embernek bejönne, és ezt önbizalommal se kompenzáltam, szóval általános végén offos volt a téma, gimiben meg nem igazán jött be senki. Ha meg véletlenül randim volt, és ezt otthon nem mondtam ki, hogy amúgy randizok, akkor valamiért sosem esett le anyunak, hogy ha sokat találkozok kettesben egy sráccal, akkor nem feltétlenül csak barátok vagyunk. :D Hihetetlen, hogy ez húsz évesen is fennáll olyan helyzeteknél, ahol szintén lehetne többet feltételezni. :D

De ahogy észrevettem, anyu leginkább azért hisz engem leszbikusnak/transznak, mert elfogadó vagyok a témával kapcsolatban. A logikája alapján csak azért lehet valaki elfogadó, mert ő is az...



Amúgy a megmondom, hogy nem vagyok leszbikus/transz témát már 14-15 éves korom óta havi szinten elmondom neki, mert szóba hozza, de nem jutottunk el odáig, hogy fel is fogja, hogy amúgy mi van. De amúgy az első ilyen gyanúsítgatása 8 éves koromban volt, szóval vagy 12 éve melegnek hisz a saját anyám, és egyre sűrűbben felhozza. :D

2022. szept. 22. 19:47
 16/25 A kérdező kommentje:

#14 Nem szoktam anyámmal a szexuális életemről beszélni, nem túl bizalmas a kapcsolatom vele. :D Meg ő úgy tudja, hogy nem volt még kapcsolatom.

Meg azért elég weird lenne, hogy ott vagyok a srácnál, ő még félig alszik, én meg a nappaliban arról áradozok, hogy milyen jót szexeltem vele. Függetlenül attól, hogy megtörtént-e. :D

2022. szept. 22. 19:50
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

O biztos az, akit befolyásol, amit a hírekben hall. Nematalakitas, rosszak a melegek stb. Valoszinu nem neked szol,csak tul sok befolyasolt hiroldalakat nez, es ezek a dolgok befolyasoljak ot magat is.



Egyebkent ne foglalkozz vele, gyanitom otthon, kényelmes cucc nem a kisestelyit jelenti neki sem.

2022. szept. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

Mond azt h lehet h terhes vagy, aztán h vaklárma.


Leszáll a témáról

2022. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Hat en inkabb sz@rra aztam volna mint hogy egy fiunal aludjak akivel nem vagyok egyutt😅

Ne csodalkozz hogy nincs rolad jo velemennyel

2022. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Szingliként miért ne aludhatnék máshol, akármilyen megindíttatásból is? Másrészt azért buli után hajnalban nem feltétlenül biztonságos egyedül sétálgatni túl sokat. Az eső meg éppen nem javít a helyzeten...

Másrészt anyám rossz véleménye nem arra irányul, hogy én hol, kinél, miért aludtam.

2022. szept. 28. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!