Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért következtet abból,...

Anyu miért következtet abból, ha "fiús" pulcsit hordok rögtön arra, hogy ez azért van mert transznemű, vagy minimum leszbikus vagyok? 20

Figyelt kérdés

Csak, hogy egy példát hozzak a sok közül:

Videochateltem vele a hétvégén a reggeli órákban, mert most nem utaztam haza. Nem is a koliba voltam, mert előző este egy srácnál aludtam, mivel elkezdett szakadni az eső és a buli után felvetette, hogy mi lenne, ha nem sétálnék fél órát egyedül az éjszaka közepén, esőben, hanem inkább legyek nála. És ja, mivel nem úgy készültem, hogy máshol alszok, így a srác pulcsija volt rajtam, én meg ébredés után nem sokkal beszéltem anyuval. Erre ő abból, hogy az a pulcsi volt rajtam arra asszociált, hogy biztos azért, mert pasinak érzem magam, vagy leszbikus vagyok... Azután, hogy a háttérben látszik, hogy az nem a koli, hogy mondtam, hogy kinél vagyok és mi az előzmény(tehát az ottalvás).....

Miért, mi ebben a logika..?


2022. szept. 22. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád szörnyen korlátolt.

Mondanod kellett volna (ha igaz, ha nem), hogy egy nagyot dugtatok is a sráccal. Talán akkor elhinné, hogy nő vagy és a férfiakhoz vonzódsz.

2022. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Aggódik, terjed a divatleszbizés.
2022. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Miért keresel logikát egy ostoba korlátolt emberben? Legközelebb mondd meg neki, hogy most jöttél a nemátalakító műtétről és innentől kezdve hívjon Józsinak.
2022. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2 De amikor úgy kezdődik egy alapszituáció, hogy egy srácnál aludtam, akkor nem tudom min kell aggódni..?

Az meg más kérdés, hogy olyan, hogy divatleszbi nem létezik. Senki nem fog neki nem jól eső romantikus életet folytatni csak mert állítólag "divat"...

2022. szept. 22. 15:36
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
És ha ilyeneket mond, neked miért nem az a reakciód, hogy elköszönsz tőle és kikapcsolod a videochatet?
2022. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5 Utólag tett megjegyzést. Alapból akkor nem beszéltem vele sokáig, mert másnál voltam.

Az én reakcióm mellesleg irreleváns, mert akárhogy kezelek egy ilyen helyzetet ő ugyanezt gondolja, és valamikor úgyis a tudtomra adja. :D

Úgy meg hátha tudok kezdeni vele valami értelmesebbet, ha tudom miért gondolkodik így. :D

2022. szept. 22. 15:43
 7/25 anonim ***** válasza:
4%
Miért, nem vagy az?
2022. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 Szerinted? :D
2022. szept. 22. 15:52
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
#8: Szerintem az vagy.
2022. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Milyen kedvesek ezek a srácok, hogy megengedik, hogy a lány náluk aludjon, amikor rossz idő van!😊

Betett valamit, aztán megnéztetek egy filmet!😂

2022. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!