Váltott felügyelet?

Figyelt kérdés

7 éves kislányról van szó.

Anyuka a gyerekkel együtt lelépett mikor kiderült hogy megcsalt.

Honapokra elrejtette előlem, végül a rendőrség kinyomozta hol rejtegeti, a családvédelem pedig felszólította, hogy fejezze ezt be, mert bűncselekmény amit tesz mivel ugyan olyan szülője vagyok a gyereknek mint ő és jogom van vele lenni. Minden lehetséges hatóságot felkerestem hogy láthassam a lányom.

Nagy duzzodva belement hogy 2 hetente velem is van.

Viszont a nőnek van egy palija, aki nem engedi beszélni velem, a nő meg alárendeli magát neki.

Sőt ilyen beteg dolgokat mond, hogy most már a palija a gyerek apja nem én. Nekem már nincsen közöm a gyerekemhez...

Elmebeteg abszurd szint kb..


Megkerestem az egyik legjobb ügyvédet aki van a terülten.

A gyatyám rá fog menni...

Kimondottan férfiakat véd elhelyezési perekben.

És van ez az új törvény, miszerint a bíróság is elrendelheti a megosztott felügyeletet...mivel a teljesben nem is reménykedek az anyapárti magyar bírósági rendszer miatt.


És akkor az ügyvéd pali nem szar ozott és elmondta, hogy a megosztott felügyelet megítéléséhez elengedhetetlen a külön élő szülők közötti jó viszony...akkor is ha adott az új 2 hét/ 2 hét törvény.


Nálunk meg az van, hogy takarodjak a gyerek életéből.

Meg leszek ölve ha nem szívódom fel.

Tehát ez az ex kommunikaciója.

A csaladvédelmen keresztül kérelmeztem mediációt, békéltető megbeszélést, de a palija semmire nem engedi.


Ezért az ügyvéd azt mondta hogy ilyen szintű ellentét esetén a bíróság ki fogja zárni a megosztott felügyeletet és csak abban bízhatunk hogy az ügyvédem kiprovokálja majd a nőt a tárgyaláson, és akkor be fogja mutatni a bírónak, hogy ez az ember egy családját eláruló hűtlen ember, aki ellenevelesben, mentális és verbális bántalmazasban részesít egy kisgyereket és így veszélyes a kisgyerekre.

És miután ezt bemutatta a bírónak, utána indulhatunk a teljes felügyeletért...

De szerintem meg ez egy ilyen vagy összejön vagy nem szitu.

Ha meg nem jön össze lehetek nyomorult hétvégi apuka bakker. A gyerekem meg csöves proli ezzel a két nyomorulttal, akinek az a gyerekkel foglalkozás, hogy-itt mobil! Jàtszál és kussolj!


Mennyire dúrva már ez nem?

Hogy ilyesmin múlik egy ártatlan kislány élete, jövője.

Hogy éltem boldogan imadva a gyerekem. Minden róla szólt.

És egy ilyen szituba került ő is meg én is csak azért mert kú rva az anyja..

És él most egy csöves albérletben a 8 kerben meg jár olyan osztályba hogy az osztálytársai 70%a roma és kínai.

A kertesház, zöldövezet, jólét biztos jövő után.


Mit gondolsz erről?


2022. szept. 14. 19:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

18.

Tévedés.

Nagyon is nyomós ok, hogy milyen körülmény miatt szakadt meg egy boldog csaladi élet és egy kisgyerek ideális nyugodt kiegyensúlyozott élete.

Ez pedig a megcsalás, ami felírta anyuka szerint a gyerek érdekét önző okok miatt.


És mint írtam...pont ez a para.

Erről szól az egész kérdés...

Hiába az új törvény, ha nincsen minimális jóviszony és közeli lakóhely a szülők közt akkor annyi a megosztott felügyeletnek...

Jelenleg közel lakunk.

De a nő leírta, hogy annak érdekében hogy a lehető legjobban el tudja idegeníteni a gyerekemet, záros időn belül vidékre fognak költözni.

Én pedig megírtam neki, hogy amíg egyenlő a felügyeleti jog, addig az engedélyem nélkül nem írathatja ki se be új iskolaba.

Ezt tisztáztam a kislányom of jevel is és hogy megy a büntető feljelentés ha ez megtörténne.



És az egedzben ott van az emberi tényező is.

Adott egy bíró aki 15-20 éve az.

Ezalatt megszokta hogy automatikusan nőknek ítèl mert befásult közönyös.

A mai nap ugyanolyan neki mint a többi.

Már régen nem érdekli az igazság vagy egy kisgyerek sorsa jövője.

Ez az ami nekem rémísztő és felfoghatatlan.

Így.

Hogy idegenek fognak dönteni a kisgyeremről akit mindennél jobban szeretek.

és akit minden nap neveltem szerettem tanítottam mutattam be neki a világot....felfoghatatlan szitu.

2022. szept. 15. 20:38
 22/24 A kérdező kommentje:

19-20

Ezek értemetlen haszontalan karörvendő válaszok.

Nincsen se hasznuk se ertemük.

Ha együtt vagy vkivel 15 évet, majd együtt szülővé is váltok, és az egyik fél ezt a közösséget egyoldalúan hirten felrúgja.

Azért ne màr a masik fél meg egy kisgyerek legyen a hibás és bűnös.

2022. szept. 15. 20:47
 23/24 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a helyedben a gyerek jelenlegi iskolája felé is jelezném írásban, hogy egy esetleges iskolából történő kiiratkozáshoz nem járulsz hozzá, ha esetleg ilyen dokumentumon látnak egy aláírást, az nem tőled származik. Valamint bármilyen más dokumentumon lévő, a tiédnek tűnő aláírás esetén is kéred, hogy hívjanak fel és egyeztessenek veled.
2022. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23.

Logikus.

Ezt már hónapokkal ezelőtt jeleztem az of nek hogy büntető feljelentést fogok tenni ellene és az iskola ellen ha az ex törvény ellenesen kiíratja a gyerekekem az iskolaból és ehhez az iskola asszisztál engem a gyermek szülőjét figyelmen kívül hagyva.

2022. szept. 16. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!