Váltott felügyelet?

Figyelt kérdés

7 éves kislányról van szó.

Anyuka a gyerekkel együtt lelépett mikor kiderült hogy megcsalt.

Honapokra elrejtette előlem, végül a rendőrség kinyomozta hol rejtegeti, a családvédelem pedig felszólította, hogy fejezze ezt be, mert bűncselekmény amit tesz mivel ugyan olyan szülője vagyok a gyereknek mint ő és jogom van vele lenni. Minden lehetséges hatóságot felkerestem hogy láthassam a lányom.

Nagy duzzodva belement hogy 2 hetente velem is van.

Viszont a nőnek van egy palija, aki nem engedi beszélni velem, a nő meg alárendeli magát neki.

Sőt ilyen beteg dolgokat mond, hogy most már a palija a gyerek apja nem én. Nekem már nincsen közöm a gyerekemhez...

Elmebeteg abszurd szint kb..


Megkerestem az egyik legjobb ügyvédet aki van a terülten.

A gyatyám rá fog menni...

Kimondottan férfiakat véd elhelyezési perekben.

És van ez az új törvény, miszerint a bíróság is elrendelheti a megosztott felügyeletet...mivel a teljesben nem is reménykedek az anyapárti magyar bírósági rendszer miatt.


És akkor az ügyvéd pali nem szar ozott és elmondta, hogy a megosztott felügyelet megítéléséhez elengedhetetlen a külön élő szülők közötti jó viszony...akkor is ha adott az új 2 hét/ 2 hét törvény.


Nálunk meg az van, hogy takarodjak a gyerek életéből.

Meg leszek ölve ha nem szívódom fel.

Tehát ez az ex kommunikaciója.

A csaladvédelmen keresztül kérelmeztem mediációt, békéltető megbeszélést, de a palija semmire nem engedi.


Ezért az ügyvéd azt mondta hogy ilyen szintű ellentét esetén a bíróság ki fogja zárni a megosztott felügyeletet és csak abban bízhatunk hogy az ügyvédem kiprovokálja majd a nőt a tárgyaláson, és akkor be fogja mutatni a bírónak, hogy ez az ember egy családját eláruló hűtlen ember, aki ellenevelesben, mentális és verbális bántalmazasban részesít egy kisgyereket és így veszélyes a kisgyerekre.

És miután ezt bemutatta a bírónak, utána indulhatunk a teljes felügyeletért...

De szerintem meg ez egy ilyen vagy összejön vagy nem szitu.

Ha meg nem jön össze lehetek nyomorult hétvégi apuka bakker. A gyerekem meg csöves proli ezzel a két nyomorulttal, akinek az a gyerekkel foglalkozás, hogy-itt mobil! Jàtszál és kussolj!


Mennyire dúrva már ez nem?

Hogy ilyesmin múlik egy ártatlan kislány élete, jövője.

Hogy éltem boldogan imadva a gyerekem. Minden róla szólt.

És egy ilyen szituba került ő is meg én is csak azért mert kú rva az anyja..

És él most egy csöves albérletben a 8 kerben meg jár olyan osztályba hogy az osztálytársai 70%a roma és kínai.

A kertesház, zöldövezet, jólét biztos jövő után.


Mit gondolsz erről?


2022. szept. 14. 19:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Nincs is értelme az ilyen harcnak. Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg félretenni a sértettséget, és normálisan leülni anyával és a párjával, hogy a gyerek érdekében egyezzetek meg békésen, mert így őt fogjátok kicsinálni.
2022. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el jobb megbeszélni békésen, ha hivatalos szintre kerül ott már nem elsz köszönet és végképp el fognak szabadulni az indulatok.
2022. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

Kimondottan férfiakat véd elhelyezési perekben.


Véd???

2022. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, a hármas kommentedre reagálva, az sem rossz, hogy te meg kb. bosszúból áldoznád be a gyereked "boldog gyerekkorát". Az osztott felügyelet, két hét itt, két hét ott, a lehető legrosszabb egy gyereknek. Kb. nincs otthona, semmi állandóság az életében, mire megszokja az egyik helyen, pakolhatja a kis motyóját és mehet a másik helyre. Te tudnál így élni? Hát én nem, egy gyereket meg pláne nem tennék ki ilyennek.
2022. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

En ebben nottem fel, 2 het itt, 2 het ott, 9 eves koromtol kezdve,errol a reszerol tudok beszelni.

Itt gyakorin szeretik ezt habzo szajjal elitelni, de en oszinten szolva nagyon szerettem ezt az egeszet.

Ehhez persze az kellett, hogy normalis szuleim legyenek, akik egymassal is tudnak kommunikalni, illetve kozel is laktak egymashoz, tehat nem kellett orakat utazni egyik helyrol a masikra. A suli is kozel volt mindket szulomhoz, es volt kulon szobam mindket helyen, igy szuperul otthon tudtam magam erezni.


Tinikent duplan jol jott ez, amikor epp anyambol volt elegem, akkor ugye az apas hetek alatt kicsit lenyugodtam, es forditva. Nagyon jot tett a tavolsag, de szerintem nekik is...:D



Szoval azt tudom mondani, hogy nekem ez igy nagyon szuper volt es szeretettel gondolok vissza arra az idoszakra :)

Es hogy ne kelljen boronddel jarkalni, amibol csak lehetett, dupla cuccom volt, igy csak a tanszereimet cipeltem kvazi egyik helyrol a masikra.

2022. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

11-12

Mint a kerdésben is írtam, lenyelve a büszkeségem megpróbáltam ezt sokszor.

Az a dolog neve a békéltetésnek, hogy mediáció, aki vezet egy ilyen ülést/űléseket pedig a mediátor.

Pont az a lényege és feladata, mint amit írtok, hogy lehetőséget adjon arra, hogy felnőttként a szülők megbeszéljék a kisgyerek erdekeit és kb békét kötve mindent átbeszélve menjenek a bíróságra.

Létezik ez magánban is, és a csaladvédelem is biztosít ilyen lehetőséget.


A nő elutasítta mind a két megkeresést, mondván neki új családja van, a gyereknek új apja, nem is érti az egészet mert nincsen mint megbeszélni. A gyerek az övé és kész...


A csaladvédelmis annyit mondott sajnálja, de nem tud mit tenni vele, hogy együttműködésre bírja.

Sőt.

Mivel többször kiküldtem a nőhöz a csaladvédelmet, ezt úgy reagálta le, hogy 3 hetre megint eldugta a gyereket és letiltotta a számomat, hogy fel se tudjam hívni a gyereket.

Ezalatt a 3 hét alatt csak 1x tudtam beszélni a gyerekemmel, mert ellopta az anyja telefonját és a fürdőszobából felhívott. De csak fél perc volt, mert anyuka berontott kikapta a kezéből a telefont beleüvöltotte-a kú rva anyadat!-és kinyomta.

2022. szept. 15. 02:23
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

Az exed kétlem, hogy mindig tiszta fialàs lehetett. Tuti, hogy mindig ugyanilyen idióta volt, ennek ellenére te mégis vállaltàl gyereket vele. Igen, a hormonok, a rózsaszín köd elhomályosítja az ember józan ítélőképességét. De azért kaptad az agyad, hogy gondolkodni is tudjál. Ez nem volt sikeres, itt az eredmény. Remélhetőleg tanultál belőle.

Egyébként idővel nagy valószínűséggel anyuci is megtapasztalja, hogy az új fsz sem jobb, csak másabb. És amint erre rájön, ott rágja majd a küszöböt nálad, hogy fogadd vissza. És itt jön képbe az, hogy levontad-e a tanulságokat. Sok ember a saját kárából sem tanul. Kíváncsi lennék a sztori folytatàsára.....

2022. szept. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

"...hogy az ügyvédem kiprovokálja majd a nőt a tárgyaláson, és akkor be fogja mutatni a bírónak, hogy ez az ember egy családját eláruló hűtlen ember..."


Nos, A, a bíró nem fogja engedni a provokációt, B, a megcsalasnak köze nincs az ügyhöz, és C, akkor is megítéli a bíróság a megosztitt elhelyezést, ha csak az egyik szülő akarja és így aztan tökmindegy, milyen a szülők között a viszoyn

2022. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos, egyetértek a 17-essel.


Végső soron te voltál az, aki ezzel a nővel vállaltál gyereket. Őbelé szerettél, őt vetted feleségül, őt tartottad megfelelő anyának, pedig nyilván akkor sem volt százas a nő, de a te igényeidnek megfelelt, ergo veled sem lehet minden rendben, bocsim

2022. szept. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Azt hogy te választottad. Gondolom jó kis insta maca volt, te meg a farkaddal gondolkodtál az eszed helyett. Hát akkor edd meg amit főztél.
2022. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!