Váltott felügyelet?

Figyelt kérdés

7 éves kislányról van szó.

Anyuka a gyerekkel együtt lelépett mikor kiderült hogy megcsalt.

Honapokra elrejtette előlem, végül a rendőrség kinyomozta hol rejtegeti, a családvédelem pedig felszólította, hogy fejezze ezt be, mert bűncselekmény amit tesz mivel ugyan olyan szülője vagyok a gyereknek mint ő és jogom van vele lenni. Minden lehetséges hatóságot felkerestem hogy láthassam a lányom.

Nagy duzzodva belement hogy 2 hetente velem is van.

Viszont a nőnek van egy palija, aki nem engedi beszélni velem, a nő meg alárendeli magát neki.

Sőt ilyen beteg dolgokat mond, hogy most már a palija a gyerek apja nem én. Nekem már nincsen közöm a gyerekemhez...

Elmebeteg abszurd szint kb..


Megkerestem az egyik legjobb ügyvédet aki van a terülten.

A gyatyám rá fog menni...

Kimondottan férfiakat véd elhelyezési perekben.

És van ez az új törvény, miszerint a bíróság is elrendelheti a megosztott felügyeletet...mivel a teljesben nem is reménykedek az anyapárti magyar bírósági rendszer miatt.


És akkor az ügyvéd pali nem szar ozott és elmondta, hogy a megosztott felügyelet megítéléséhez elengedhetetlen a külön élő szülők közötti jó viszony...akkor is ha adott az új 2 hét/ 2 hét törvény.


Nálunk meg az van, hogy takarodjak a gyerek életéből.

Meg leszek ölve ha nem szívódom fel.

Tehát ez az ex kommunikaciója.

A csaladvédelmen keresztül kérelmeztem mediációt, békéltető megbeszélést, de a palija semmire nem engedi.


Ezért az ügyvéd azt mondta hogy ilyen szintű ellentét esetén a bíróság ki fogja zárni a megosztott felügyeletet és csak abban bízhatunk hogy az ügyvédem kiprovokálja majd a nőt a tárgyaláson, és akkor be fogja mutatni a bírónak, hogy ez az ember egy családját eláruló hűtlen ember, aki ellenevelesben, mentális és verbális bántalmazasban részesít egy kisgyereket és így veszélyes a kisgyerekre.

És miután ezt bemutatta a bírónak, utána indulhatunk a teljes felügyeletért...

De szerintem meg ez egy ilyen vagy összejön vagy nem szitu.

Ha meg nem jön össze lehetek nyomorult hétvégi apuka bakker. A gyerekem meg csöves proli ezzel a két nyomorulttal, akinek az a gyerekkel foglalkozás, hogy-itt mobil! Jàtszál és kussolj!


Mennyire dúrva már ez nem?

Hogy ilyesmin múlik egy ártatlan kislány élete, jövője.

Hogy éltem boldogan imadva a gyerekem. Minden róla szólt.

És egy ilyen szituba került ő is meg én is csak azért mert kú rva az anyja..

És él most egy csöves albérletben a 8 kerben meg jár olyan osztályba hogy az osztálytársai 70%a roma és kínai.

A kertesház, zöldövezet, jólét biztos jövő után.


Mit gondolsz erről?


2022. szept. 14. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Tipikusan olyan eset, hogy a másik felet is meghallgatnám.

Miért csalt meg és menekült 7 év után a gyerekkel?

2022. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még semmilyen döntés nincs az elhelyezésről, miért csak kéthetente láthatod?
2022. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

15 evig volt velem.

7 eves most a kislány.

Miert tette?

Megkívanta az új farkat.

Az első ffi voltam az életében.

És az új élményert neki nem draga beáldozni ennek a gyereknek a boldog gyermekkorat.

Vegülis ennyi motiválja...meg hogy bevagódjon nála, mivel egy csóró nincstelen aki mehetne haza lakni szülőkhöz ha nincs az új pali.

2022. szept. 14. 20:07
 4/24 A kérdező kommentje:

2.

Azert mert szerinte a gyereknek el kell idegenednie tőlem, hogy el tudja fogadni az "új apukáját"

2022. szept. 14. 20:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte? És most ő erről egyedül dönthet, ezt mondták?
2022. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Amíg nem alkohol/drog függő és van tiszta ruhája a gyereknek, renszeresen jár iskolaba, addig a magyar jog szerint a nő az alkalmas szülő.

Vagyis megteheti gyakorlatilag...igen.

2022. szept. 14. 20:28
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
De én nem erre kérdeztem rá, hogy miért nem vették el az anyjától a gyereket, hanem hogy megegyezés hiányában miért kapott egyből kizárólagos felügyeletet, miért nem láthatod sűrűbben. És nem az a válasz, hogy mert az anyja így döntött, hanem a kérdés, miért dönthetett ebben egyedül az anyja.
2022. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Hát szerintem aki ilyen jelzőkkel illeti a gyereke anyját az nem a legalkalmasabb apuka.

A jólétről amit írsz az a véleményem hogy kamu. Ha minden jó és szép még biztonságos, akkor nem szoktak elválni a nők, de ha el is válnak, nem ilyen váratlan módon menekülnek el. Az is gyanús hogy az új pasija nem engedi. Kamu. Ő nem akar veled kommunikálni, lehet hogy tart tőled.

2022. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7.

Erre az ügyved is rákerdezett.

Mert a logikus lépes az, hogy lesza rom a nőt és elveszem a gyereket....

Viszont a gyerek jár oviba.

Majd suliba.

Es hiába hozom el veszem magamhoz, ha anyuka mar délben elhozza a suliból.

Vagyis megelőz engem.

Ha pedig ez a elhozó gyerekrabló verseny tartóssá válik, akkor hogyan dolgozol?

Vagy csak nem kívanod kitenni ilyesminek a gyereked, akkor mi van?

Kú rvara semmi.

Az agresszívebb félnél lesz a gyerek, ennyi.


Ezzel meg annyi a baj, hogy a bíróság meg erre annyit mond.

Igen apuka?

Maga nem ment bele a gyereklopó jatszmaba? Hát akkor maga nem is akarja ezt, ezert anyukajé a felügyelet.


Közben meg abszurd a szitu ami senkit se érdekel.

Dolgozni kell.

Munkába kell jarni.

Hogyan lehetne ilyen gyerek lopó jatszmaban részt venni?

Meg minden nap órákkal előbb lelépni a munkahelyről.

Vagy miert tenném ki ennek a kisgyerekem alapból?

2022. szept. 14. 20:58
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen 8as erre ráéreztél.

A szakítás előtt fél evvel volt egy súlyos balesetem.

Ugy nezett ki hogy tartósan karosodtam és mozgassérült maradok.

Idővel kiderült, hogy nem és 100%ban felépültem, gyógytornaval meg mindenféle kezelésekkel.

De közben igen.

A 95 kilós kigyúrt állatból 70 kilós kiszolgáltatott ember lett.

Ma mar újra az vagyok aki rég.

De a nő ott és akkor amikor ebben benne voltam, ott hagyott a sza rban a gyerekemet is ellopva.

2022. szept. 14. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!