Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon mért olyan...

Magyarországon mért olyan szigorúak a szülők az alkoholal?

Figyelt kérdés
Mostanába az az új hobbym ha unatkozok, hogy beírom gyakorin a keresőbe jogy "kamaszok alkohol" is a kérdéseken röhögök mert olyanok vannak köztük hogy szülők azt kérdezik hogy "a 17 éves fiam megiszik minde nap egy doboz sört, mit tegyek?". A legjobb meg, hogy utána jönnek a kicsit "engedékenyebb" hogy egy fél poháral megihat. Én meg gondolom magamba, hogy baszus 17 évesen fél pohárral? Az én apám német is sokat voltam vele Münchenbe is ott már 15 évesen megittunk egy korsó sört a Biergartenbe, nem hogy egy fél poháral. Franciaországban is már csecsemő kortól kezdve kapják a gyerekek a vörösbort. A lengyeleknél ugyanez csak pálinkával, a németeknél meg a sörrel. Ilyen kor mit gondolnak a szűlő, amikor megtiltják a kamasz gyerektől az alkoholt?

2022. szept. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
#9 Magyarországon a korsó annyi mint a Maß(kb 1 liter) vagy csak fél liter?
2022. szept. 11. 13:19
 12/86 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is fontosabb lenne, hogy a helyesírásra és helyes beszédre, no meg a tanulásra is koncentrálj kicsit. Az ivásra meg kevésbé. Mi itt nem alkoholistákat akarunk nevelni.


(És igen, én németül is helyesen írok, tekintettel arra, hogy német iskolába jártam, és ott ivás helyett tanultam.)

2022. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
92%

"Te alkohol nélkül se keresel 1,2 millió forintot."


Mondjuk de, éppenséggel többet is.


37/N

2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
93%
Az igyon, akinek van felesleges agysejtje. Te ne igyál.
2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Sör nem zárja ki a tanulást. A sör meg a kultúra része. Halottál már arrol, hogy sörkultúra?
2022. szept. 11. 13:29
 16/86 anonim ***** válasza:
95%
Az írásod alapján te hallottál róla helyettünk is. :D
2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
96%
Kultúra mi? Az igen. Láttam én is napi öt-hat sört vedelő elhízott, böfőgő, seggüket kivillantó kultúrembereket. (a kedvencem mikor még látványosan vakarják is a kőműves dekoltázst.) És ez sajnálja azokat akik nem alkeszok.
2022. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
92%

Mert még szorult beléjük egy kis értelem.


Alkoholt, minek? Létszükséglet? Elszárad és leesik a fejed, ha nem iszol alkoholt?

Csecsemőknek vörösbort? Ez komoly?


Van a családodban alkoholista? Örülj, ha nem...

2022. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
96%
Az USA-ban meg 21 év...
2022. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
97%

"Apám is enyit iszik 45 éves valami informatikai cégnél dolgozik is 3000 eurót keres. Te alkohol nélkül se keresel 1,2 millió forintot."

. Hű, azért itt nagyon nagy a - proxy - önbizalom... Játszuk azt, hogy kinek van erősen apukája?

Ja, az enyém meghalt, szóval ezt buktam...

2022. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!