Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor lesz így unokám? Soha?

Mikor lesz így unokám? Soha?

Figyelt kérdés
Az egyetlen fiam 28 éves, lassan 2 éve van együtt egy nővel, aki már 41 lesz decemberben. Most gyűrűt is vett neki. A kérdésre, hogy gyereket terveznek-e vagy mit akarnak, az volt a válasz, hogy jelenleg nem aktuális náluk a téma, mert a nő még nem áll készen rá (merthogy az előző házasságában halva született a gyereke). Szóval lassan 41 éves és még nem áll készen rá. Akkor mikor fog?? Nyílván mikor már késő lesz. És a fiamért is aggódom, mert az elején látszott, hogy inkább a nő akaszkodott rá és hogy a fiam hamar rá fog unni, és sokszor tűnt úgy, hogy nemsokára otthagyja, viszont az utóbbi időben már úgy látom mintha a fiam ragaszkodna jobban. És mondja is hogy szereti, régebben meg azt mondta ha felhozódott hogy nem illenek egymáshoz, hogy majd szakít vele ha megunja,van idő. Pedig arra számítottunk hogy mostanra rég vége lesz és talál magához illő párt. Így nem fog egyhamar észhez térni, mikor fog így családot alapítani?

2022. aug. 21. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
67%
De jó, ezek szerint talán nekem is lehet majd 41 èvesen 28 èves pasim.
2022. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
5%
Miért ne lehetne.
2022. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
40%

Én a 41 éves csaj pártján állok: menni akar és jól teszi...ha nem akar 10 év múlva egy fájdalmas szakítást, és akkor szembesülni. h 51 évesen ott maradt egyedül...

Most lépjen .

2022. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
81%

Csinálj gyereket magadnak, ha babázni akarsz ;)


33 éves nő vagyok, tudod, mikor szülnék? Hát soha. Nem lesz unoka... tyű, most essek hanyatt?

A legkevésbé sem érdekel, hogy más ember unokázni szeretne, mert az én testem, az én életem, és ki lehet szállni a méhemből.

2022. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
11%

Azért nem kell ekkora bunkónak lenni a kérdezővel!


Kérdező! Értem hogy unokát szeretnél, de te meg azt értsd meg és fogadd el, hogy a fiad szereti ezt nőt. Akinek volt egy halva szülése, és ez egy hatalmas trauma.

A fiaddal leültél már beszélni erről?

2022. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
37%
Egy ilyen instabil kapcsolatba, ne is akarj unokát....
2022. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
82%
El kell fogadnod a fiad választottját. Ha tetszik, ha nem ez van. Az meg hogy te unokát akarsz, senkit sem érdekel. Én 26 éves vagyok most várom a másodikat, de egyiket sem az anyósomnak szülöm. Ő is el volt tévedve, azt hitte majd újszülött korától kezdve minden nap viheti a gyereket akárhová. Hát nem így lett, nem értem miért érzi hogy joga van a gyerekemhez. Gondolom te is olyan vagy aki rájuk akarna telepedni ha lenne baba. Hagyd őket békén. Vagy lesz gyerek vagy nem. Viszont ha lesz is egyet jegyezz meg a baba nem közkincs.
2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
86%

"a baba nem közkincs."

De nem ám, közjószág

2022. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
85%
Nem csinál neked unokád = nem boldog vagy majd idővel nem lesz... gratulálok... hagyd békén mielőtt elmarod magadtól, mert csak az unoka gondolata fontos neked...
2022. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
89%

Vissza olvastátok a nő válaszait is ?


Úgybeszél, mintha egy zsákfaluban élnének, ahol van 10-20 nő és kalap, kabát.

2022. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!