Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor lesz így unokám? Soha?

Mikor lesz így unokám? Soha?

Figyelt kérdés
Az egyetlen fiam 28 éves, lassan 2 éve van együtt egy nővel, aki már 41 lesz decemberben. Most gyűrűt is vett neki. A kérdésre, hogy gyereket terveznek-e vagy mit akarnak, az volt a válasz, hogy jelenleg nem aktuális náluk a téma, mert a nő még nem áll készen rá (merthogy az előző házasságában halva született a gyereke). Szóval lassan 41 éves és még nem áll készen rá. Akkor mikor fog?? Nyílván mikor már késő lesz. És a fiamért is aggódom, mert az elején látszott, hogy inkább a nő akaszkodott rá és hogy a fiam hamar rá fog unni, és sokszor tűnt úgy, hogy nemsokára otthagyja, viszont az utóbbi időben már úgy látom mintha a fiam ragaszkodna jobban. És mondja is hogy szereti, régebben meg azt mondta ha felhozódott hogy nem illenek egymáshoz, hogy majd szakít vele ha megunja,van idő. Pedig arra számítottunk hogy mostanra rég vége lesz és talál magához illő párt. Így nem fog egyhamar észhez térni, mikor fog így családot alapítani?

2022. aug. 21. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
91%
35-38 éves férfi még egyáltalán nincs benne a korban. Bár mostanában újra "divat" fiatalabban szülni, de szerintem simán talál még egy 30-35 éves lányt/nőt, 10 év múlva, akivel ideális családja lesz a fiadnak. Ne aggódj...
2022. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 qkker1 ***** válasza:
88%

"Bírom, hogy te megállapítod, hogy tuti boldogtalan a fiad, holott a leírásból pont nem úgy tűnik."


Tipik ősanya, aki azért szült, hogy legyen aki unokát csinál neki!

2022. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 qkker1 ***** válasza:
85%

"35-38 éves férfi még egyáltalán nincs benne a korban"


40 éves voltam, amikor az első lányom, és 42, amikor a második született.

2022. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
88%

Sürgősen szállj ki a fiad gatyájából és ne szólj bele az életébe.

Ha lesz is valaha gyereke, az nem azért lesz, hogy neked unokád legyen... tudod, az unoka nem JÁR, hanem egy lehetőség, ha a gyereked családot szeretne. Ha nem szeretne, akkor így jártál. Nincs hozzá közöd, a fiad hogyan alakítja az életét.


Egy barátom 30 éves, a barátnője 47. Mindig az idősebb nők jöttek be neki, gyereket nem szeretne, így boldogok. Van ilyen ám.

2022. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
84%

#37: És a hozott unoka miért nem jó? Erre is van valami magyarázatod?

Egyébként fogadj örökbe 3-4 puját, és máris babázhatsz

2022. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim válasza:
86%
Ez egy tipikusan provokáló kamu hergelő sztori és a kérdező kommenjtei ezt tükrözik...Direkt hergel titeket, és ti adjátok a kommenteket. Ne reagáljatok, jelentsétek. Hiába válaszoltok bármit, látni hogy a kérdező tesz a válaszkora és csak a saját "igazát" szónokolja...Remélem hamar törölve lesz, mert vért lázító ez a hozzáállás. Valaki jelentse ha lehet....
2022. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim válasza:
79%
Ahhoz képest, hogy történt egy tragédia (halva született gyerek) ami miatt érthető, hogy nem terveznek jelenleg és te ilyen pofátlanul pattogsz az unoka után?...Ezek után még csak nem is engedném a közeledbe ha születne is, nem érdemelnéd meg...Az meg hogy te már tudod, hogy nem boldog...mi vagy te jósnő? Valaki gyerek nélkül is boldog...egyesek hogy lehetnek ilyen beszűkült tudatúak, hogy azt hiszik gyerek nélkül mindenki boldogtalan...TIpikus troll, nem mondom hogy nincsenek ilyenek de ez tipikusan egy kamu sztori és mindjárt eléri a 100 választ is amire hajt a kérdező...
2022. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim válasza:
82%
Kérdező, elárulom lehet, hogy lehet már sosem terveznek mert a halott gyermek nagy traumát okozott nekik és neked nem akarták direktbe elmondani, mert semmi közöd hozzá kérdezősködsz. Eleve én egy ilyen tragédia után, nem pofátlankodnék hogy mikor lesz már unoka, hanem le kéne szállni róluk és békékn hagyni őket, tudod némi tisztelet és együttérzés...de ez látom csak rólat szól...fogalmad sincs mekkora traumát okozhat egy ilyen, nem véletlen most nem terveznek. Bár sok eszed nincs ha úgy ítéled meg hogy babával lehet boldog egyedül az ember, nélküle boldogtalan...:Dhangosan felnevettem, ki kell ábrándítsalak, én gyerek nélkül vagyok és érdekes boldog vagyok, van 1 házas pár ismerőseim akik nem akarnak gyereket és lám ők is boldogok...mert nekik így jó...
2022. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim válasza:
22%
47-es válasz miért van lepontozva? :/
2022. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!


Minden korban nehéz normális feleséget találni. Vagyis inkább esélytelen.

2022. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!